Tychy z wyróżnieniem – Śląski Prometeusz 2023

0
157

15 listopada podczas uroczystej gali w Filharmonii Śląskiej rozstrzygnięto konkurs Śląski Prometeusz 2023 organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego. Tychy otrzymały wyróżnienie w kategorii „Samorząd z otwartym sercem”, za zaangażowanie w realizację lokalnej polityki społecznej na rzecz rozwoju społecznego województwa śląskiego.

Śląskie Prometeusze to nagrody dla wyróżniających się pracowników systemu pomocy i integracji społecznej w województwie śląskim. Nagrodę dla Tychów odebrała Iwona Rogalska – dyrektorka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

– Wyróżnienie Samorząd z otwartym z sercem to tak naprawdę uznanie dla całego zespołu pracowników zaangażowanych w działania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach. Nasza praca nie jest łatwa, ale niezwykle ważna. Cieszy, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane przez społeczność oraz instytucje, z którymi współpracujemy – mówi Iwona Rogalska.

To nie pierwsze wyróżnienie dla tyskiej instytucji. W poprzednich latach nagrody Śląskiego Prometeusza odbierali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tychach.

Śląski Prometeusz – 2022 >>

Tyszanin z nagrodą Śląski Prometeusz 2021 >>

Pracownik socjalny z Tychów „Śląskim Prometeuszem” 2019 >>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj