Mają zagrać m.in. Del Piero i Owen

4
1241

Wielkie byłe gwiazdy światowej piłki nożnej mają zagrać w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Tychach. Wcześniej legendy mają odbyć pokazowy trening z tyską młodzieżą.

Pomysłodawcą meczu Legend z Polską Biznes Ligą jest organizacja Safe Server Solution Foundation, która dochód z wydarzenia zamierza przeznaczyć na organizację obozów sportowych dla uzdolnionej piłkarsko młodzieży.

Wydarzenie na Stadionie Miejskim przy ul. Edukacji rozpocznie się w sobotę, 18 listopada o godz. 13.30, kiedy gwiazdy futbolu (zapowiadani są m.in. zwycięzcy mundialu z 2006 roku Alessandro Del Piero i Marco Materazzi, triumfator Ligi Mistrzów Luis Garcia czy zdobywca Złotej Piłki – reprezentant Anglii Michael Owen) przeprowadzą trening z młodymi piłkarzami. Legendarni zawodnicy o godz. 15 wejdą w skład drużyny, która zmierzy się z Polską Biznes Ligą, w składzie której mają znaleźć się m.in. b. reprezentanci Polski Damian Gorawski i Radosław Majewski. Mecz sędziować będzie Szymon Marciniak.

Jak się wydaje, trybuny wynajętego przez organizatorów Stadionu Miejskiego – mimo elektryzujących nazwisk aktorów tego widowiska – może być wyjątkowo trudno wypełnić. Po pierwsze, wydarzenie jest dość słabo promowane, a po drugie: odstraszać mogą ceny biletów, wynoszące 100 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz 200 i 250 zł. Nabywać je można na stronie bilety.kp-gkstychy.pl.

4 KOMENTARZE

 1. No to jak sobie biznesmeni zrobili mecz to niech sobie przyjdą i zapłacą ,ceny biletów ….Szok !!!! Tradycyjnie ktoś na kimś chce zarobić … biznesmeni 😁

  • No i fundacja która powstała 21 .09.2023 nie budzi specjalnego zaufania ,nikt o niej nie słyszał a sam piłkarz Damian G. tez nie budzi zaufania

 2. Takie ceny – trybuny powinny być puste, to na dzisiejszy mecz
  POLSKA – CZECHY na Stadionie
  Narodowym są dużo tańsze….
  A co tu porównywać jeśli chodzi o rangę wydarzenia.

 3. Impreza organizowana głównie dla celebrytów i ludzi zamożniejszych. Gdyby ktoś chciał przyjść na ten mecz z rodziną musi się liczyć z wydatkiem rzędu 600-700 zł. Mnie osobiście takie mecze wogóle nie interesują. Nawet gdyby był wstęp wolny to bym nie poszedł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj