162. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

7
424

Już 16 września w sobotę odbędzie się 162. Tyski Nocny Rajd Rowerowy z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności. Zbiórka uczestników zaplanowana została na godz. 21:00 przy parkingu parafii Św. Jadwigi Śląskiej (Suble). Wyjazd na trasę odbędzie się o godz. 21:30.

– Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi. Poziom rajdu jest raczej łatwy, przystosowany dla całych rodzin. Zależy nam, aby promować rower jako podstawowy środek transportu, Trasa wynosi ok. 18 km. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do udziału w imprezie – mówi Michał Kasperczyk oficer rowerowy Tychów o organizator rajdu.

Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane jest w Tychach Cielmicach. Zaopatrzenie w kiełbaski i napoje jest we własnym zakresie uczestników. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów. Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych.

 

7 KOMENTARZE

  1. Leszek45 , produkowales się na 90minut.pl , tam cię wyśmiali za mądrości z poziomu chodnika kopalnianego , nic nie ujmując ciężkiej pracy górników oczywiście.
    To tu się produkujesz wpisami na poziomie Żuław .

  2. Droga redakcji, takie informacje powinny być umieszczanie z wyprzedzeniem, dlaczego o tak fajnej imprezie dowiadujemy się dzień przed. Przecież frekwencja i mobilizacja mieszkańców powinna być na sercu włodarzom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here