Raport o stanie miasta 2022

3
439

Podczas sesji Rady Miasta Tychy prezydent Tychów Andrzej Dziuba  przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Podczas obrad radni udzielili prezydentowi wotum zaufania i absolutorium za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2022r.

Przedstawiony raport podsumowuje działalność rady miasta, prezydenta, miejskich instytucji oraz spółek w 2022 roku. Są w nim zawarte informacje o najważniejszych podejmowanych działaniach, realizowanych inwestycjach czy wydarzeniach z ubiegłego roku.

– Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie raportu. To podsumowanie pracy wielu osób z urzędu, jednostek miejskich i spółek. Staramy się jak najlepiej działać na rzecz mieszkańców – powiedział Andrzej Dziuba podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Tychy.

Treść „Raportu o stanie miasta Tychy” została opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

3 KOMENTARZE

  1. Kiedy Miasto skosi trawę na terenach miejskich.? Poruszanie się samochodem przy obniżonej widoczności przez wyrośniętą trawę jest niebezpieczne. Na ten moment jest tragedia.

  2. Dokladnie,na osiedlach i tak trawe kosza majac w d….pszczółki,ale juz na pasach zieleni czy przy przejsciach dla pieszych trawa do pasa.

  3. Nieskoszona trawa stwarza duże zagrożenie szczególnie w okolicach przejść dla pieszych i skrzyżowań. Druga sprawa to taka trawa jest wylęgarnią komarów, kleszczy i innej gadziny.
    Kolejna kwestia to pogoda idealna a remontów dróg jak na lekarstwo, w mieście mnóstwo mniejszych i większych dziur to też bezpieczeństwa nie poprawia, bo absorbuje uwagę kierowcy.
    Podsumowując to jak na tak bogate miasto to słabo to wygląda.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.