Raport o stanie miasta 2022

2
268

Podczas sesji Rady Miasta Tychy prezydent Tychów Andrzej Dziuba  przedstawił coroczny „Raport o stanie miasta”. Podczas obrad radni udzielili prezydentowi wotum zaufania i absolutorium za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2022r.

Przedstawiony raport podsumowuje działalność rady miasta, prezydenta, miejskich instytucji oraz spółek w 2022 roku. Są w nim zawarte informacje o najważniejszych podejmowanych działaniach, realizowanych inwestycjach czy wydarzeniach z ubiegłego roku.

– Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie raportu. To podsumowanie pracy wielu osób z urzędu, jednostek miejskich i spółek. Staramy się jak najlepiej działać na rzecz mieszkańców – powiedział Andrzej Dziuba podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Tychy.

Treść „Raportu o stanie miasta Tychy” została opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

2
Dodaj swój komentarz!

avatar
Tomasz
Tomasz

Kiedy Miasto skosi trawę na terenach miejskich.? Poruszanie się samochodem przy obniżonej widoczności przez wyrośniętą trawę jest niebezpieczne. Na ten moment jest tragedia.

Norbert
Norbert

Dokladnie,na osiedlach i tak trawe kosza majac w d….pszczółki,ale juz na pasach zieleni czy przy przejsciach dla pieszych trawa do pasa.