Nowa wypożyczalnia sprzętu wodnego gotowa

6
765
Fot. P. Podsiadły

Zakończyła się budowa budynku wypożyczalni sprzętu wodnego i stanowiska dla ratowników wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

W ramach zadania wybudowano budynek wypożyczalni sprzętu wodnego, budynek z pomieszczeniami dla ratowników oraz punktem pomocy medycznej, powstały także elementy małej architektury, słupy oświetleniowe, tarasy wraz z dojściami z drewna ryflowanego. Zdemontowano i wykonano nowy podest wejścia na molo, wykonano i zamontowano przebieralnie.

Koszt inwestycji to 599 113,66 zł.


Źródło: UM Tychy

6 KOMENTARZE

  1. Dodam jeszcze tylko, że za 600tyś pln można dom jednorodzinny wybudować ale to tylko tak na marginesie, wszystko zależy jaki standard.

  2. czekam na ciepłe dni. Jak zielona zupa w jeziorze zacznie intensywnie pachnieć. Od zachodniej strony przy rurociągu już dwa tygodnie temu pięknie zakwitła woda. Chwila moment i znajdzie się przy ośrodku. Przyznam się szczerze , że nie rozumiem pewnych działań. Analizy, cudaczne wnioski, przecudowne fontanny a wystarczyło zakupić jedną z maszyn pływających do zbierania i filtrowania tego zielonego świństwa. No ale to było by za proste. Fajnie będzie , ciasteczko na talerzu, piweczka , soczek w szklanicy i smrodzik w nosie, bo wszystko przy samej linii brzegowej a wiatr zazwyczaj mamy od zachodu. No, wiem. Ja tylko stękam. Ale czy tak nie będzie?

    • Patrzcie go w jeziorku sie zachcialo pływać za darmo.
      Zapraszamy do parku wodnego

  3. Ale przecież senator Dziuba obiecał basen otwarty tyszanom. A on słowa dotrzymuje tak jak jego zwierzchnicy z PełO.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.