Dziś na terenie Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfredy Potrawy w Tychach na osiedlu A odbyły się Wiosenne Potyczki Piłkarskie Środowiskowych Domów Samopomocy. Wydarzenie zorganizowano w ramach kampanii „Z nich jesteśmy dumni”, organizowanej przez Urząd Miasta Tychy, Ośrodek św. Faustyna- Środowiskowy Dom Samopomocy oraz FRES Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej.
Podczas ceremonii otwarcia nasze miasto reprezentowała Barbara Konieczna przewodnicząca Rady Miasta Tychy. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Ośrodek św. Faustyna, który wraz z MOSiR Tychy był współorganizatorem rozgrywek, a także Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaziskach Górnych, Środowiskowy Dom Samopomocy w Knurowie oraz Stowarzyszenie Bratnich Serc z Oświęcimia.
– To było fantastycznych pięć godzin wyjątkowych emocji sportowych, rywalizacji i dobrej zabawy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju – mówili organizatorzy.
Źródło: UM Tychy


















