Zalety moskitier ramowych

0
170
Moskitiery ramowe

Jak się sprawdza użytkowanie moskitier ramowych? Czy warto w nie inwestować?

Moskitiera ramowa – owadom wstęp wzbroniony!

Wśród popularnych sposobów na walkę z komarami, muszkami i innymi insektami moskitiery ramkowe należą do najskuteczniejszych. Oczywiście sprawdzają się wyłącznie w domu, ale dzięki nim możesz spać spokojnie przy szeroko otwartym oknie, cieszyć się ciepłym, letnim powietrzem w upalne wieczory. Co ważne, stosowanie moskitier jest całkowicie bezpieczne zarówno dla organizmu człowieka, jak i zwierząt domowych, w przeciwieństwie do niektórych metod na owady, chemicznych produktów czy odstraszaczy emitujących ultradźwięki.

Moskitiera w oknie to nie tylko ochrona przed insektami, ale także kurzem i pyłkami, co jest świetną wiadomością dla alergików oraz wszystkich tych, którzy mają dosyć zbierania z kątów białego puchu w okresie pylenia topoli czy linienia kota sąsiada. Moskitiera w oknie tarasowym to z kolei dobre zabezpieczenie także przed szkodnikami, myszami itp.

Moskitiery ramowe – praktyczne zalety ich posiadania w domu

Moskitiery ramowe

Moskitiery ramowe są jednym z najczęściej wybieranych modeli moskitier na okna. Swoją popularność zawdzięczają licznym walorom użytkowym i estetycznym. Wśród nich znajdują się:

  • Niska cena – to czasem główny czynnik decydujący, szczególnie gdy chcemy założyć moskitierę na okna w sypialni, pokojach dziecięcych, gabinecie, kuchni i w kilku oknach salonowych.
  • Moskitiery na wymiar – możesz zamówić moskitiery ramowe na wszystkie okna w swoim domu, nawet jeśli mają niestandardowe wymiary. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że produkt został skrojony na tyle idealnie, że żaden nieproszony gość się nie przeciśnie.
  • Łatwy, bezinwazyjny montaż – zarówno mała moskitiera na okno, jak i większa moskitiera na drzwi tarasowe to produkty, które z powodzeniem każdy może zamontować samodzielnie, bez doświadczenia, a nawet bez szczególnych narzędzi. Zamawiając moskitiery Karnix, otrzymasz pełen zestaw, do którego niczego już nie musisz dokupywać. Co ważne, możesz je zamontować trwale, ale też bezinwazyjnie, bez wiercenia, brudzenia i ingerencji w strukturę ramy okiennej lub nadproża.
  • Uniwersalny charakter – moskitiera ramowa to propozycja dla każdego rodzaju okien, drewnianych plastikowych i aluminiowych.
  • Łatwe czyszczenie – siatkę w moskitierze ramowej wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką, by usunąć z niej zabrudzenia. Jeśli uznasz, że przyda się jej gruntowne mycie, możesz zdemontować ramkę i wyszorować ją w wannie lub kabinie prysznicowej.

Moskitiery ramowe – stylowa ochrona przed komarami

Moskitiery ramowe

Poza tym, że moskitiery ramowe są bardzo funkcjonalne, należy pamiętać też o ich walorach estetycznych. Siatka na ramce prezentuje się bardzo elegancko i dobrze wygląda nawet w luksusowych wnętrzach. Dostępny wybór wariantów kolorystycznych pozwala nabyć moskitierę na ramce, która będzie idealnie współgrać z ramami okiennymi. Co ważne, gęsta siatka nie zaciemnia pokoju, nie ogranicza dostępu światła słonecznego do wnętrza.

Nie daj się zastraszyć owadom.  Wypróbuj tego lata moskitiery ramowe. Zamontuj je w oknach i korzystaj z przyjemnego, ciepłego powietrza, na które czekałeś całą zimę.