Wypożyczalnia samochodów – kiedy warto z niej skorzystać?

0
69
Wypożyczalnia samochodów Borexpo

Wynajem samochodu to czynność, z której najczęściej korzystają firmy oraz osoby często podróżujące. Jednak i przysłowiowy Kowalski od czasu do czasu może mieć potrzebę, by skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze sytuacje, a których wynajem aut może być bardzo korzystny, a czasami i wręcz niezbędny do normalnego funkcjonowania rodziny i domu.

3 sytuacje, w których wynajem samochodów Poznań pomaga

Dla większości osób, które do tej pory nie miały styczności z działalnością wypożyczalni samochodów, wynajem auta wydaje się usługą bardzo drogą i trudno dostępną. Nic bardziej mylnego. Z roku na rok wypożyczenie samochodu staje się coraz szybsze i prostsze, a większość wypożyczalni daje możliwość rezerwowania samochodów przez internet, do minimum ograniczając wszelkie formalności. Warto zatem sprawdzić, kiedy tania wypożyczalnia samochodów to rozwiązanie, z którego powinniśmy skorzystać.

Własny samochód w naprawie

Niesprawne auto to najczęstszy powód wynajmowania samochodu z wypożyczalni. Warto wiedzieć, że jeśli twoje auto zostało uszkodzone wskutek zdarzenia drogowego spowodowanego przez innego kierowcę, przysługuje ci bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy zdarzenia. Takie samochody organizują zwykle ubezpieczyciele, korzystając z usług wypożyczalni.

Wakacyjny wyjazd

Tani wynajem aut, nie tylko osobowych, ale również camperów i busów, to świetna opcja na rodzinne wakacje daleko od domu. Wyjazd takim samochodem na wakacje staje się znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy, a możliwość zabrania większej liczby osób sprawia że koszt wynajmu wcale nie jest tak wysoki, jak mogłoby się wydawać. Ile kosztuje wynajem auta na wakacje? W przypadku busów jest to od 150 złotych wzwyż za dobę.

Długoterminowy wynajem auta

Coraz więcej osób poważnie rozważa ofertę wypożyczalni aut w miejsce ofert leasingowych i kredytowych. Dotyczy to nie tylko firm, ale i osób prywatnych. Długoterminowe wypożyczenie auta jest ciekawą alternatywą dla leasingu, która daje jeszcze więcej swobody i minimum obowiązków związanych z serwisowaniem samochodu. Wypożyczalnia samochodów Poznań stara się uczynić swoją ofertę jak najbardziej atrakcyjną dla osób, które poważnie zastanawiają się nad takim korzystaniem z samochodu, mogąc np. co roku bez żadnych zobowiązań wymieniać stare auto na nowe.

Jeżeli interesuje cię tani wynajem samochodów i chcesz się na jego temat dowiedzieć jak najwięcej, zapraszamy cię na naszą stronę.

Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.

Adres firmy:
Żurawia 10/12/1, 60-860 Poznań

Telefon:
+48 601 581 400

Strona WWW:
https://wypozyczalnia-borexpo.pl/

Dodaj swój komentarz!

avatar