Galeria Kwiatowa – nowy pawilon usługowo-handlowy w Tychach

4
2228
Mat. pras

W Tychach przy ul. Oświęcimskiej w okolicach Śląskiej Giełdy Kwiatowej ruszyła budowa nowego pawilonu usługowo-handlowego Galeria Kwiatowa. Inwestycję realizuje KOMART Investments spółka z Knurowa, która to firma ma za sobą liczne podobne realizacje.

Obecnie budowane są dwa pawilony handlowe, ale złożono już wniosek o budowę kolejnych, zatem powstanie zespół takich obiektów. „Posiadamy tereny inwestycyjne przy drodze krajowej 44 zlokalizowane przy DK 44. Teren inwestycyjny jest o powierzchni ponad 5,0 ha z przeznaczeniem pod usługi oraz handel” – jest napisane na stronie inwestora. Jak się dowiedzieliśmy u źródła, przedstawiciel KOMART Investments będzie gotowy podać więcej informacji nie wcześniej niż za 2 tygodnie.

 

KP

 

4
Dodaj swój komentarz!

avatar
(nie)stety mieszkaniec Tychów
(nie)stety mieszkaniec Tychów

O, pięknie, będą super wielkie dodatkowe korki na DK44

Gregory
Gregory

I dobrze że powstanie kolejna Galeria. Jedno Gemini to za mało jak na takiej wielkości Miasto jak Tychy.

Tychy
Tychy

Czekamy na więcej szczegółów.

mieszkaniec miasta Tychy
mieszkaniec miasta Tychy

Mam nadzieję że nie zablokuje to możliwości poszerzenia DK44 do dwóch jezdni w przyszłości (nawet jak DK44 pójdzie nowym śladem (północne obrzeża Tychów – Czułów). Oświęcimska i tak będzie potrzebna szeroka. Ale przy tym prezydencie to wszystkie drogi w Tychach zwężamy. Co nie?