Galeria Kwiatowa – nowy pawilon usługowo-handlowy w Tychach

4
8683
Mat. pras

W Tychach przy ul. Oświęcimskiej w okolicach Śląskiej Giełdy Kwiatowej ruszyła budowa nowego pawilonu usługowo-handlowego Galeria Kwiatowa. Inwestycję realizuje KOMART Investments spółka z Knurowa, która to firma ma za sobą liczne podobne realizacje.

Obecnie budowane są dwa pawilony handlowe, ale złożono już wniosek o budowę kolejnych, zatem powstanie zespół takich obiektów. „Posiadamy tereny inwestycyjne przy drodze krajowej 44 zlokalizowane przy DK 44. Teren inwestycyjny jest o powierzchni ponad 5,0 ha z przeznaczeniem pod usługi oraz handel” – jest napisane na stronie inwestora. Jak się dowiedzieliśmy u źródła, przedstawiciel KOMART Investments będzie gotowy podać więcej informacji nie wcześniej niż za 2 tygodnie.

 

KP

 

4 KOMENTARZE

  1. O, pięknie, będą super wielkie dodatkowe korki na DK44

  2. I dobrze że powstanie kolejna Galeria. Jedno Gemini to za mało jak na takiej wielkości Miasto jak Tychy.

  3. Mam nadzieję że nie zablokuje to możliwości poszerzenia DK44 do dwóch jezdni w przyszłości (nawet jak DK44 pójdzie nowym śladem (północne obrzeża Tychów – Czułów). Oświęcimska i tak będzie potrzebna szeroka. Ale przy tym prezydencie to wszystkie drogi w Tychach zwężamy. Co nie?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.