Koncert na samotność

0
142
Mat. pras.

Teatr Mały w Tychach zaprasza na spektakl Grupy Artystycznej Teatr T.C.R. „konTCeR”, który odbędzie się 18 marca o 18:00. Bilety dostępne są w cenie 25 zł. Spektakl sfinansowano z budżetu Miasta Tychy w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych.

Najnowszy spektakl Grupy Artystycznej Teatr T.C.R. to wielogłos, to swoisty koncert na samotność, ale nie tylko. Spektakl Grupy Artystycznej Teatr T.C.R. to rozmowa, bo właśnie na rozmowach i wywiadach zbudowany został tekst przedstawienia. To również wielogłos, swoisty koncert na samotność i polskie żale, gdzie i trochę śmieszno, i straszno.Wreszcie „konTCeR” to także próba zadanie sobie przez członków grupy pytania o to, gdzie właściwie znajdują się po kilkunastu latach swojej nieoczywistej przygody teatralnej.
Czego najbardziej żałujesz w życiu?

Że jestem taka, jak to powiedzieć? Słaba. Wszyscy myślą, że wiesz – zaradna, mieszkanie, kredyt płaci, jeździ po Polsce, raz na rok ta Finlandia. A ja tu do domu wracam. Puszczam TVN24, żeby ktoś coś gadał jak nie chcę myśleć. Zawsze jest jakaś tragedia, afera, skandal. Kawałek cudzego życia. Ja to daję, tak wiesz, na granicy słyszalności, więc nie zawsze wszystko wyłapię i jakoś egzystuję sobie. Jak taki kaktus mały. Co ma pełno tych szpilek. Choć kaktus nie musi tyle pić…


Źródło: Teatr Mały w Tychach

Dodaj swój komentarz!

avatar