Zwycięstwo po emocjonującej końcówce

0
159
Tyscy koszykarze wygrywają wyjazdowe spotkanie w Krośnie. Fot. gkstychy.info

W niedzielę ramach rozgrywek Suzuki 1. ligi tyscy koszykarze pokonali Miasto Szkła Krosno 72:66 i aktualnie znajdują się na 4. miejscu w tabeli rozgrywek.

Początek meczu to nerwowa gra z obu stron. Tyszanie bez swojego kapitana i lidera Piotra Wielocha mieli bardzo trudne zadanie. Pierwsza kwarta minimalnie na korzyść GKS-u, natomiast druga, to już wysokie prowadzenie gospodarzy. W trzeciej, tyscy koszykarze wrócili do gry zdobywając 9 punktów przewagi. W ostatniej kwarcie wykorzystując 6 rzutów osobistych, zapewnili sobie zwycięstwo w trudnym meczu na wyjeździe.

Miasto Szkła Krosno 66:72 GKS Tychy (11:10 | 29:18 | 10:19 | 16:25)

Koperski 20 (6 zbiórek, 4 przechwyty), Stankowski 16 (6 zbiórek), Kamiński 14 (8 zbiórek), Mąkowski 10, Kędel 6, Krajewski 5 (7 zbiórek), Nowakowski 1, Trubacz 0, Ziaja 0

Źródło: gkstychy.info