Idą święta – jaki prezent świąteczny dla rodziny i przyjaciół?

  0
  163
  Prezenty na święta 2022

  Najlepszy prezent świąteczny to taki, który wywołuje szczery uśmiech na twarzy obdarowywanego. Również dobrze, gdyby taki podarunek był praktyczny zamiast leżał schowany gdzieś głęboko w szafie. Aby nie stresować się kupując prezenty na ostatnią chwilę warto pomyśleć o zakupach świątecznych już w listopadzie.

  Jak zaplanować zakupy świąteczne?

  Przed rozpoczęciem zakupów prezentów najlepiej ustalić dwie kwestie:

  • jaki budżet chce / mogę przeznaczyć,
  • co sprawi przyjemność poszczególnym obdarowywanym osobom.

  Na początek skomponuj szeroką listę potencjalnych zakupów. Zapisz wszystkie idee na liście, a następnie rozpocznij przeczesywanie sklepów w poszukiwaniu najlepszych opcji.

  Drogi czy tani prezent – ile wydać pieniędzy?

  Na początek warto zaznaczyć, że istotą darowania prezentów jest pamięć i intencja sama w sobie. Zatem ważniejszym od ceny samego prezentu jest to, aby był on dobrze dopasowany do preferencji osoby, której go wręczamy.

  Dysponując ograniczonym budżetem zawsze warto kupić, mniejszy prezentem wyższej  jakości aniżeli odwrotnie. Przykładowo kobiecie lepiej podarować dobrej jakości krem do twarzy, niż cały zestaw tańszych kosmetyków.

  Trafiony prezent

  Wybór prezentu dla najbliższych lub przyjaciół nie jest prostym zadaniem. Rozważając różne pomysły najlepiej zorientować się co jest jej potrzebne. Praktyczny prezent na święta, który nie leży w kącie można uznać za dobry wybór. Drugim tropem jest oparcie się o pasje i zainteresowania. Jeśli ktoś poświęca dużo czasu określonej aktywności, to jest duża szansa że podarunek z nią związany będzie trafiony.

  TOP 10 pomysłów na prezent RTV / AGD

  Jeżeli zdecydujecie się na praktyczne prezenty, to dobrym pomysłem może okazać się zakup wyposażenia RTV / AGD. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty na najbliższe święta z tej właśnie dziedziny.

  1. Słuchawki bezprzewodowe z aktywnym tłumieniem szumów.
  2. Wyciskarka wolnoobrotowa.
  3. Sokowirówka.
  4. Masażer do twarzy.
  5. Klimatyzator lub klimator ewaporacyjny.
  6. Parownica.
  7. System do prasowania.
  8. Nawilżacz powietrza.
  9. Maszyna do szycia.
  10. Ekspress do kawy.

  Artykuły z powyższej listy będą stanowić znakomity i praktyczny prezent dla każdego. Niektóre opcje to doskonały prezent dla przyjaciółki (słuchawki, masażer do twarzy, parownica). Bardziej kosztownymi natomiast można obdarować rodziców lub innych członków najbliższej rodziny.

  Skorzystaj z promocji i kup prezenty w Black Friday

  Korzystnym może być również dokonywanie zakupów świątecznych w trakcie promocji z okazji Black Friday. W bieżącym roku Black Friday wypada w piątek 25 listopada 2022. W wielu sklepach promocje trwają jednak cały tydzień.

  W te dni można sporo zaoszczędzić dokonując zakupów wielu artykułów w najlepszych cenach, niedostępnych na przestrzeni całego roku.

  Dodaj swój komentarz!

  avatar