Piękny domek na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej do wynajęcia. Można tu spędzić miły weekend i nie tylko

0
131
Las o poranku

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej jest wiele pięknych miejsc do zwiedzania. To miejsce od lat przyciąga wielu turystów. Dużym zainteresowaniem cieszą się tutejsze domki letniskowe, domki na jurze.

Zjawiskowy domek na jurze do wynajęcia

Drewniany domek, w pięknym jurajskim lesie, w zaciszu to piękne miejsce do spędzenia zarówno weekendu, jak i nawet długich tygodni. Jeśli planujecie wycieczkę w jurajskie strony, koniecznie sprawdźcie domek na jurze do wynajęcia.

Domki na Jurze to idealne rozwiązanie na wycieczkę

Jura obfituje w ciekawe szlaki turystyczne. Warto się na nie wybrać, bo na każdego czekają tam niezapomniane widoki. Domek na Jurze do wynajęcia znajduje się w spokojnej okolicy. Obiekt położony jest w miejscowości Podlesice. To spokojna i ładna okolica. Dom letniskowy może pomieścić nawet 15 osób. Domek składa się aż z pięciu sypialni. Znajduje się w nim w pełni wyposażona kuchnia w aneks kuchenny.  Całość jest blisko lasu, szlaku orlich gniazd i wszystkich jurajskich atrakcji turystycznych. Można także powiedzieć, że znajduje się w otulinie ojcowskiego parku narodowego – tam również można się łatwo dostać, niedaleko znajduje się centrum ojcowa. W ojcowskim parku narodowym naprawdę jest co robić. Warto wspomnieć, że to dobre miejsce także zimą, ponieważ niedaleko znajduje się wyciąg narciarski.

To piękny dom letniskowy o wysokim standardzie. Jeśli chcecie zapomnieć o centrum miasta i odpocząć na Jurze – to idealne miejsce. Niedaleko znajdują się wszystkie zabytki architektury na Jurze. Całość wnętrza uświetnia piękny salon z ceglaną ścianą oraz płaskim ekranem i dębowa kuchnia. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone. Na terenie posesji znajduje się także ogromny taras. Cały dom prezentuje się znakomicie. To spokojna okolica, z dala od zgiełku miasta i i dobra baza wypadowa do zwiedzania Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Cena wynajmu domku jest uzależniona od terminu, długości pobytu, a także ilości gości.

Domki letniskowe na Jurze

Jura Krakowsko-Częstochowska to znakomite miejsce dla całej rodziny i nie tylko. Domek letniskowy znajduje się w miejscowości Kroczyce, w samym sercu jury krakowsko-częstochowskiej. To piękne miejsce, gdzie codziennie gości budzi słońce i śpiew ptaków. Piękna okolica sprawia, że nie sposób nie wyjść na spacer. To dom z dużym ogrodem. Noclegi dla większej ilości osób są w atrakcyjnych cenach. Taki nocleg gwarantuje niezapomniane wrażenia z wycieczki na jurze. Warto wspomnieć, że istnieje również możliwość grillowania, więc można wspólnie spędzać czas także na terenie domku.

Dodaj swój komentarz!

avatar