Motocyklista zmarł

1
1329

17 września około godziny 10.00 na ul. Grota-Roweckiego doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych na miejsce zdarzenia pierwszej pomocy motocykliście udzielili świadkowie zdarzenia. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał poważnych obrażeń (złamanie kończyny dolnej oraz uraz pleców). Niestety dziś (19 września) otrzymaliśmy informację, że mężczyzna zmarł w w wyniku odniesionych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji świadków wynika, że motocyklista uderzył w tył jadącej przed nim Toyoty. Dodatkowo od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu (krew do badania), a po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Rafał
Rafał

dla mnie to troszkę dziwne, … uderzył w tył samochodu…. na zdjęciach ewidentnie widać, że lewy tył zaraz pod lampami kierunkowskazu i stopu tylnego. może to Toyota gwałtownie hamowała albo zajechała drogę celowo motocykliście może warto przyjrzeć się co było wcześniej. może jakiś zapis z kamer miejskich.