Utrudnienia w ruchu – zgromadzenie przy ul. Towarowej

6
3585

W piątek 16 września w godzinach od 14.30 do 17.00 przed budynkami spółki Nexteer w Tychach przy ul. Towarowej odbędzie się zgromadzenie organizowane przez Region Śląsko-Dąbrowski NSZZ „Solidarność”. W związku z tym mogą występować utrudnienia w ruchu i komunikacji miejskiej.

Zgromadzenie będzie miało charakter stacjonarny. Według informacji organizatora, w zgromadzeniu weźmie udział około 1000 osób.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej 16 września 2022 r. w godz. 14:30 – 17:00 

Autobusy linii 2136256274536627686696, W jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych, Cielmic, Urbanowic, Wilkowyj, Bojszów, Oświęcimia, Bierunia, Lędzin, Mysłowic po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową (bez obsługi przystanków Tychy Towarowa 3Tychy Hipermarkety 1), następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w lewo w ul Metalową, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Autobusy linii 273551 jadące w kierunku dalszej części terenów przemysłowych po obsłużeniu przystanku Tychy Towarowa 4 wykonają nawrót, następnie pojadą ul. Towarową, następnie skręcą w prawo w ul. Fabryczną, następnie skręcą w prawo w ul. Beskidzką/S1, następnie skręcą w prawo w ul. Przemysłową i dalej swoimi obowiązującymi trasami.

Trolejbusy linii ACD zakończą swoje kursy na przystanku Tychy Towarowa 4. Kursy w kierunku Dworca PKP będą rozpoczynać się od przystanku Tychy Towarowa 3.

Na odcinkach objazdowych linie będą obsługiwać wszystkie przystanki.

W przypadku wcześniejszego zakończenia zgromadzenia i odblokowaniu ul. Towarowej autobusy i trolejbusy wrócą na swoje pierwotne trasy.

W przypadku zaplanowania kolejnych zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej powyższy komunikat zostanie zaktualizowany na stronie ZTM.

6
Dodaj swój komentarz!

avatar
Marian
Marian

W dzisiejszych czasach związki zawodowe są już mało potrzebne, podwyżki wymusza wolny rynek, a prawo pracy jest na tyle proste że każdy poradzi sobie bez pomocy związków. Akurat tam pracuje i się temu cyrkowi przyglądam, ten zakład to obóz pracy zarządzany przez „gestapo”, nad wejściem szyld niewidoczny dla każdego „Arbeit Macht Frei”

Mbewe
Mbewe

To wymień tych gestapowców z imienia

Thx
Thx

Marian a ty w tym zakładzie pracujesz jako Kapo? Jak nie to się Marian zwolnij

Norbert
Norbert

Ok 15 lat temu ucieklem stamtad po 30 minutach jak zobaczylem jaka harówa tam jest.

Król
Król

Szkoda że o podwyżki nie umieją demonstracji zorganizować tylko o swoje dupy dbają. Solidarność to zacofany ciemnogród kompletnie nie dostosowany do obecnych czasów. Zbiór nierobów i kolesiostwo i kręcenie wałków po cichu.
Jeb…ć solidarność !
Jeb…ć kościół !
Jeb…ć PiS !

Gregory
Gregory

Zamiast protestować niech zdecydowana większość załogi złoży wypowiedzenia. Gwarantuję że pieniądze na podwyżki od razu się znajdą .