GKS zdemolował Sandecję!

1
424

Znakomity, zwłaszcza w drugiej połowie mecz rozegrali w poniedziałkowy wieczór piłkarze GKS Tyc hy. W Niepołomicach pokonali oni Sandecję Nowy Sącz 5:0.

Kanonadę rozpoczął w 45 min. Czyżycki, który golem zakończył nieciekawą pierwszą odsłonę meczu. Po zmianie stron oglądaliśmy już koncert w wykonaniu orkiestry trenera Dominika Nowaka. Najpierw w 51 min. Dominguez uderzeniem z 20 metrów podwyższył na 2:0, a potem, w 63 min. Wołkowicz wykorzystał rzut karny po faulu na Ruminie i było 3:0 dla tyszan. Od tego momentu GKS grał z przewagą jednego zawodnika (po drugiej żółtej kartce Boczka), co wykorzystał jeszcze dwukrotnie. W 68 min. po rzucie rożnym i zgraniu Nedića na 4:0 podwyższył Szymura, a w ostatniej minucie spotkania triumf Trójkolorowych przypieczętował Nedić, strzelając celnie z rzutu karnego.

Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy 0:5 (0:1). Gole: Czyżycki (45′), Dominguez (51′), Wołkowicz (63′ z karnego), Szymura (68′), Nedić (90′ z karnego).

GKS Tychy: Kostrzewski – Buchta, Nedić, Mańka (57′ Szymura) – Wołkowicz (80′ Połap), Żytek, Czyżycki, Machowski – Dominguez (72′ Mikita), Rumin (80′ Malec), Radecki (72′ Kozina). Żółte kartki: Buchta, Połap.