Regaty o Złoty Róg Miasta Tychy

0
269
Fot. Klub Żeglarski „Ziemowit”

Klub Żeglarski „Ziemowit” zaprasza na Regaty o Złoty Róg Miasta Tychy. Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Planowany start regat zaplanowano na godzinę 12.00.

W przeszłości w Tychach organizowano już Regaty o Złoty Róg Miasta. W tym roku również osadnicy zawitają do naszego miasta w ramach XXXVIII Festiwalu Port Pieśni Pracy, o którym pisaliśmy. Zapisów można dokonywać od 10.30 do 11.30 w dniu regat przy molo głównym OW Paprocany. Samo wydarzenie wystartuje o godz. 12.00. Wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się podczas ostatniego dnia festiwalu.

Dodatkowo przedstawiciele klubu przeprowadzą warsztaty dla najmłodszych mieszkańców Tychów podczas niedzielnego koncertu na statku. Przygotowano również gry i zabawy dla dzieci oraz… naukę wiązania węzłów żeglarskich. To wszystko odbędzie się na dzikiej plaży w Paprocanach podczas finałowego koncertu festiwalu.

– Zapraszamy wszystkich fanów żeglarstwa, i tych małych i tych dużych, na nasze regaty.  Nasze wyścigi to doskonała okazja do sprawdzenia się „na morzu” i odrobina zdrowej rywalizacji. Przygotowaliśmy także coś specjalnego dla tych najmłodszych. Pokażemy jak prawidłowo zawiązać węzeł żeglarski. Zapraszamy do Tychów już 20 sierpnia – zachęcają przedstawiciele KŻ „Ziemowit”.

Dodaj swój komentarz!

avatar