Merkury Market otwiera potężne Centrum Wyposażenia Wnętrz w TYCHACH!

11
12355

Już w sobotę 6 SIERPNIA otwierają się drzwi nowego pawilonu przy Towarowej 2e. Ten monumentalny obiekt to największe Centrum Merkury Market w Polsce!

Ponad 20 366 m2 powierzchni użytkowej pozwoliło na przedstawienie oferty produktowej „na każdą kieszeń”. Z Merkury Market wykończysz i wyposażysz każde wnętrze wedle własnego pomysłu. Znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji jak nowocześnie i kreatywnie urządzić swoją przestrzeń. Zaaranżowano eleganckie sypialnie, nowoczesne łazienki, funkcjonalne kuchnie i komfortowe salony.

Tyski Merkury Market może poszczycić się również okazałą ekspozycją roślin i zasobną ofertą w zakresie wyposażenia ogrodu i jego architektury oraz narzędzi ogrodowych. Razem z Merkury Market możesz wykreować swoją wymarzoną oazę spokoju oraz ciekawą przestrzeń rekreacyjną we własnym zaciszu.

Nowe Centrum Wyposażenia Wnętrz składa się z trzech kondygnacji nadziemnych zagospodarowanych w pokaźne strefy ekspozycyjno-handlowe oraz kondygnacji podziemnej, w której znajduje się dobrze zorganizowana strefa wydawania towarów. Obiekt jest przyjazny niepełnosprawnym. Ponadto wyposażony w windę towarowo – usługową oraz ruchome schody, które ułatwią Wam przemieszczanie się między piętrami naszego pawilonu. Merkury Market zapewnia liczne miejsca parkingowe oraz przeznaczone dla niepełnosprawnych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wielkim otwarciu! Klientów zaskoczą super promocje i ciekawe atrakcje!

Ofertę specjalną możesz zobaczyć w GAZETCE PROMOCYJNEJ

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

6 sierpnia o godzinie 8:00 przy Towarowej 2e!

www.merkurymarket.pl

 

11
Dodaj swój komentarz!

avatar
Katarzyna
Katarzyna

Kolejny market nikomu niepotrzebny,, a otwartego kąpieliska jak nie ma, tak nie ma, Tyszanie muszą jeździć do innych miejscowości bo przecież potrzebny kolejny market w którym będzie mydło i powidlo

Kriss
Kriss

To otwórz kąpielisko. Co ma właściciel Merkury Market lub jakiegokolwiek innego marketu, do tego, że nie ma otwartego kąpieliska w Tychach? XD

Witold
Witold

Dziwna diagnoza: „kolejny market nikomu niepotrzebny”. Czyżby inwestor i późniejsi handlowcy ponad 20 tys. m2 z jeszcze większą ilością oferowanego asortymentu tworzyli jako galerie do zwiedzania darmowego? Dla każdego potencjalnego klienta kolejny sklep, market, czy centrum handlowe jest dobrodziejstwem, bo rozszerza ofertę i możliwość wyboru. Martwić mogą się o potencjalnego klienta, czyli o zasadność takiej inwestycji tylko ci, co te sklepy, markety, centra handlowe budują i otwierają.

Ukasz
Ukasz

Co ma prywatny investor merkury do basenu … Ty nie placilles za budowe tego sklepu

Jolka
Jolka

W Merkurym są baseny to można sobie kupić i popływać – nie trzeba będzie jeździć do sąsiednich miejscowości 😛

Ala
Ala

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak dla mnie idealny sklep a baseny w Tychach są ,aż dwa. Otwarte kąpielisko -ile czasu w roku spełniałoby swoją rolę? Dwa miesiące ,może trzy ,a w pozostałe miesiące przyniosłoby tylko straty. Więc nie pisz bzdur.

Ania
Ania

A.mnie cieszy Merkury,bo jeździłam do Kielc po drodze jak bywałam tam w okolicach. Lubię ten market i bardzo,bardzo jestem happy że jest w moim mieście

Gregory
Gregory

Z jednej strony dobrze że powstają w Tychach takie markety tylko po co nam na przykład trzy markety budowlane ? Nie lepiej namówić jakiegoś inwestora do wybudowania marketu meblowego typu ,,Agata” bo takiego w Tychach chyba najbardziej brakuje.

Ziutek
Ziutek

W Merkurym jest olbrzymi wybór mebli – w Tychach bodajże 2 piętra budynku to ekspozycja mebli. Polecam się tam wybrać i zobaczyć na własne oczy 😉

Witold
Witold

Najlepiej jakiegokolwiek inwestora namawia do budowania marketu z jakąkolwiek branżą szeroko pojęty rynek, czyli popyt na dane artykuły. Czy trafiony, to już umiejętność śledzenia przez inwestora również szeroko pojętego rynku. i jego potrzeb w danym miejscu.

Janusz
Janusz

Myslicie że trzy markety budowlane obok siebie to dobre rozwiązanie.