Pijany 27-latek uszkodził ogrodzenie na ul. Katowickiej, miał 1.7 promila we krwi

3
685
Fot. 112tychy.pl

28 lipca około godziny 23.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Katowickiej. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy marki ford uderzył w ogrodzenie zespołu pałacowo-parkowego oraz latarnię uliczną i skrzynkę elektryczną. Na miejsce zdarzenia wysłane zostały: patrole policji, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz zastęp strażaków Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Na czas działań ratunkowych ruch w kierunku browaru został całkowicie zablokowany. Badanie stanu trzeźwości 27-letniego kierowcy wykazało u niego 0,82mg/l, co daje 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po przebadaniu przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych mężczyzna został zatrzymany, a jego pojazd odholowany na parking. Dodatkowo na miejsce wezwane zostało pogotowie energetyczne. Działania na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

3
Dodaj swój komentarz!

avatar
Grzegorz
Grzegorz

I ani słowa że to Ukrainiec?

Norbert
Norbert

Od razu najwyzszy mandat i deportacja do ojczyzny jak taki gieroj

Gregory
Gregory

Szwagier kolegi jest policjantem i mówił że jazda po pijanemu przez Ukraińców zaczyna być plagą. Niestety nie wolno o tym oficjalnie mówić. Osobiście znam wielu Ukraińców którzy notorycznie jeżdżą po Tychach 70-80 km/h i jeszcze się tym chwalą.