Tancerki z Tychów zatańczą w finale World Dance Cup w Hiszpanii!

0
400
Fot. D WAY OF LIFE

Podopieczne akademii D WAY OF LIFE z Tychów pokonały rywalki i lecą na finały World Dance Cup do Hiszpanii. Turniej finałowy w Kraju Basków rozpoczyna się 24 czerwca i potrwa do 2 lipca. Natalia, Maja, Nina i Natasza wraz z opiekunem polecą do San Sebastian.

Dance World Cup – czym jest?

Dance World Cup to najbardziej prestiżowa taneczna impreza świata. Młode tyszanki musiały pokonać 220 rywalek, by pojechać na finały. Awans wytańczyły: Natalia Cieślak (solo jazz), Maja Cybulska (solo jazz, solo modern), Natasza Kabus (solo jazz, solo modern) i Nina Okońska (solo show dance). Natalia, Maja, Natasza i Nina to niezwykle utalentowane, ambitne i pozytywne tancerki. Z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu i występu, co przekłada się na sukcesy.

Sam awans do finałów to dopiero początek pięknej tanecznej kariery. Przed młodymi tancerkami jeszcze finały, w których wezmą udział najlepsi z najlepszych z całego świata. Utworzono specjalny film w serwisie YouTube „Spełnić marzenie”, który pokazuje drogę młodych tyszanek do finałów oraz przygotowania do turnieju w Hiszpanii.

Ostatnio zakończyła się również zbiórka, która pomogła młodym zawodniczkom zebrać pieniądze na lot i hotel w Hiszpanii. Więcej na temat zrzutki można przeczytać tutaj. Już 23 czerwca dziewczynki wylatują do Hiszpanii, pozostaje trzymać kciuki za podopieczne tyskiej akademii tańca dla dzieci i młodzieży oraz życzyć powodzenia!

Dodaj swój komentarz!

avatar