Fitness dla kobiet w Parku Suble i Parku Południowym

1
347

Tyski Zakład Usług Komunalnych we współpracy z projektem FitTyskie zaprasza na zajęcia dla kobiet na świeżym powietrzu. Pierwsza część zajęć odbędzie się 25 maja o 19:00 w Parku Południowym (obok tężni). Natomiast 28 maja o 8:30 organizatorzy zapraszają wszystkie chętne panie do Parku Suble. Zajęcia będą odbywać się cyklicznie w każdą bezdeszczową środę i sobotę.

To już czwarty sezon zajęć dla kobiet na świeżym powietrzu. Zaproszone są zarówno te panie, które już trenowały, jak również wszystkie kobiety, które mają ochotę spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

– Czas na czwarty sezon bezpłatnych ćwiczeń w Tychach. Niezależnie od tego czy jesteś już aktywna czy dopiero zaczynasz, ile masz lat, przyjdź i poćwicz razem z nami – zachęcają Natalia, Ela i Ania z projektu FitTyskie.

– Tak jak było to dotychczas, obiecujemy: litry wylanego potu na urozmaiconych treningach, dobrą zabawę, dużo energii oraz poznanie istnienia mięśni, o których dotychczas nie wiedziałaś. A to wszystko pod czujnym okiem licencjonowanych instruktorek – dodają.

Co należy ze sobą zabrać?

  • matę
  • wodę
  • ręcznik
  • pozytywne nastawienie

Uczestniczenie w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją zasad udziału dostępnych na grupie.

Zachęcamy do uczestniczenia w zajęciach wszystkie tyskie kobiety, gdyż jak wiadomo, sport to zdrowie.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Leszek44
Leszek44

Dlaczego projekt jest tylko dla kobiet ?