Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń na policję…

1
1529

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży odzieży w sklepie przy ulicy Towarowej. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem kradzieży proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

1 grudnia ub. roku, w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej w Tychach, nieznany sprawca ukradł ze sklepu kurtkę wartości ponad 500 złotych. Za zgodą prokuratora policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ubrany w kurtkę koloru czerwono-czarnego, czapkę z daszkiem, ciemne spodnie, na twarzy posiada założoną maseczkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (al. Bielska 46), tel. 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub tel. alarmowy 112.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Polak
Polak

Dzięki cudownym maseczkom ciężko będzie rozpoznać takich złodziejaszków, kiedyś zakrywanie twarzy było zabronione. Ciekawe kiedy zaczniemy znowu myśleć i dojdziemy jako społeczeństwo do wniosku, że ta cała „walka z pandemią” nie ma żadnego sensu.