Nordic Walking na Żwakowie

0
128

Już od 6 czerwca trwają cykliczne, cotygodniowe spotkania z Nordic Walsking organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pozostały jeszcze dwa: 19 i 26 września o godzinie 8:00. Zbiórka rozpoczyna się w rejonie stacji PKP Tychy Żwaków (Restauracja Pod Napięciem).

MOSiR zaprasza wszystkich zainteresowanych porannym spacerem z kijkami na świeżym powietrzu. Akcja kierowana jest głównie do mieszkańców okolic, ale na zajęcia może przyjść absolutnie każdy. Uczestnictwo jest w pełni bezpłatne. Jedyny wymóg, jaki trzeba spełnić, to przynieść swoje kijki, założyć wygodne ubranie i buty oraz mieć pozytywne nastawienie. W razie niepogody zajęcia zostaną odwołane. Projekt jest finansowany z budżetu obywatelskiego miasta Tychy.

Z pewnością warto przynajmniej jeden dzień w tygodniu poświęcić na dłuższy spacer. Nordic Walking to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną poprawić swoje krążenie i ogólne samopoczucie. Regularny trening, jak zresztą każda aktywność fizyczna, wpływa pozytywnie na ogólny stan zdrowia.

Patrycja Bochyńska

Dodaj swój komentarz!

avatar