Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia

0
148

To nie jest żaden konkurs tylko zwykłe rozdawnictwo. Mamy jedno podwójne zaproszenie dla osoby, która pomoże rozpromować wydarzenie. Czy udostępnienie tego posta jest dobrym pomysłem pozostawiamy Waszej rozwadze. Osobę otrzymującą wejściówki poinformujemy messangerem w przeddzień wydarzenia.

Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia

17.09.2021r. godz. 20:00

Teatr Mały w Tychach

  1. Kard. Hlonda 1, 43-100 Tychy

Bilety na wydarzenie

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek „nastolęctwa”, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

 

 

 

Dodaj swój komentarz!

avatar