Planujesz kupić nowe buty? Oto najłatwiejszy sposób, aby kupić je taniej

0
111

Zakup nowego obuwia to proces, który bez wątpienia wzbudza w wielu konsumentach wielkie emocje. Bogata oferta marek, wzorów czy kolorów sprawia, że nawet najbardziej doświadczony miłośnik zakupów może zatracić się w mnogości dostępnych rozwiązań. Wiele prób zakupu wymarzonych trampków, sandałów czy szpilek kończy się na etapie ceny, która nie zawsze jest adekwatna do naszych zakupowych planów. Jak zatem w łatwy sposób kupić nowe buty taniej?

Zapisz się do newslettera

Robiąc zakupy w sklepach internetowych, nie bądź zamknięty na oferty, jakie pokazują się w wyskakujących okienkach. Bardzo częstym zabiegiem stosowanym w internecie jest zaproszenie do newslettera. Ta krótka forma treści w sposób zwarty przekazuje odbiorcom wszystkie informacje odnośnie aktualnych ofert promocyjnych czy wyprzedażowych. Dzięki zapisaniu do newslettera zyskujemy pewność, że nie przegapimy żadnych kluczowych informacji odnośnie oferty danego sklepu. Popularną formą zachęty do zapisania się do bazy newslettera jest rabat na pierwsze zakupy. Zazwyczaj jest to od 5 do 15% wartości zamówienia.

Porównuj oferty

Chociaż pokusa jest wielka i myśli skupiają się jedynie na tym, to mimo wszystko nie kupuj wymarzonych butów w pierwszym odwiedzonym sklepie. Skorzystaj z możliwości zrobienia zdjęcia etykiety cenowej i wyszukaj artykuł w internecie. Dzięki temu upewnisz się, że nie przepłacisz za wybrane obuwie.

Kupony rabatowe

Oczywistym sposobem na obniżenie ceny zakupów są kupony rabatowe. Dzięki nim możesz obniżyć wartość zakupów lub skorzystać z dodatkowych benefitów takich jak np. darmowa dostawa zamówienia. Kod rabatowy Adidas pozwala obniżyć wartość zamówienia na towary z outletu nawet o 30%. Kod rabatowy Eobuwie pozwala natomiast obniżyć wartość koszyka nawet o 40 zł. Ciekawym sposobem pozyskiwania rabatów są również tematyczne grupy na portalach społecznościowych, gdzie użytkownicy wymieniają się zdobytymi benefitami.

Zakupy w outlecie

Miłośnicy tanich zakupów nie powinni przechodzić obojętnie obok ofert outletowych. Czym są oferty outletowe? Są to towary wyprzedażowe, z wycofywanych kolekcji, ale w stanie fabrycznie nowym z gwarancją. Jest to oczywiście idealny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, jednak ze względu na formę, w jakiej funkcjonuje outlet, jest to związane z noszeniem rzeczy z zeszłych sezonów, czy kolekcji co niekoniecznie przypadnie do gustu poszukiwaczom najnowszych trendów modowych.

Dodaj swój komentarz!

avatar