Studiuj na UTW

0
141

„Jesteś w wieku 55+? Mieszkasz i masz zameldowanie w Tychach? Nie chcesz rezygnować z aktywnego życia, nadto masz ochotę poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach nauki i spędzać czas w miłym towarzystwie? Zostań słuchaczem Uniwersytetu Trzeciego Wieku!” – w ten sposób tyski UTW zachęca tyszan do udziału w swoich zajęciach.

Zapisy dla słuchaczy nowych oraz tych, którzy mieli przerwę w nauce, prowadzone będą 26 i 27 lipca  w godzinach od 10 do 13.

Zapisy realizowane są: telefonicznie – 32 326 51 01 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zapisyutw@gmail.com

Wszystkie niezbędne dokumenty (Kwestionariusz Osobowy, Deklaracja RoDo, Oświadczenie Słuchacza UTW) chetni zobowiązani będą wypełnić w pierwszym tygodniu rozpoczęcia nauki. Wówczas otrzymają także legitymację Słuchacza UTW Tychy.

Oferta zajęć jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.: turystykę (krajową i zagraniczną, podstawy obsługi komputera, rysunek, rękodzieło, florystykę i decoupage, języki obce (angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski). Na UTW działają także sekcja kulturalno–literacka, sekcja wokalno–muzyczna, brydż oraz nordic walking.

Koszt uczestnictwa w jednej sekcji to 20 zł od osoby za jeden semestr.

Semestr jesienny rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 26 listopada. Nauka przebiegać będzie w systemie hybrydowym – stacjonarnie i on line. W razie epidemicznej konieczności nastąpi przejście na nauczanie w trybie on line oraz materiały edukacyjne zamieszczane na stronie internetowej.

W dniach 23-25 sierpnia o godz. 15.30 i 16.30 przeprowadzone zostaną szkolenia z informatykiem z zakresu obsługi platformy Zoom. Adresowane są zarówno dla nowych Słuchaczy, jak i Słuchaczy kontynuujących naukę, którzy będą korzystać z platformy Zoom.
Zapisy na szkolenia: od 18 do 20 sierpnia w godzinach od 10 do 13 pod nr. tel. 32 326 51 01.

Fot. Grzegorz Krzysztofik

Dodaj swój komentarz!

avatar