Poszukiwany żywy lub martwy. Jest nagroda – 20 tysiecy złotych

4
613

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach.

Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym, w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798-031-306. Policja gwarantuje anonimowość.

Przypomnijmy, iż do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tys. zł za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało (nie wykluczone, że mężczyzna nie żyje). Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798-031-306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47/858-12-55 lub numerem alarmowym 112.

W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł jednak się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!

Policja gwarantuje anonimowość, jednocześnie przestrzega, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

4
Dodaj swój komentarz!

avatar
Max
Max

W piątek zalało miasto, wichura połamała drzewa, Faktycznie nie ma bardziej ciekawych ,,lokalnych,, wiadomości……

Jan
Jan

A skąd wiesz, że nie przyjechał do Tychów?

Ulica Sezamkowa
Ulica Sezamkowa

Jak w westernach.

Norbert
Norbert

Tez tak pomyslalem,chyba ze jest przyzwolenie na zabicie drania