Senioriada 2021

0
138

Wielkie święto tyskich seniorów już niebawem: 25 czerwca, w godzinach od 15.00 -21.00 w pełnym zieleni ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach odbędzie się SENIORIADA.

– Tradycyjnie już przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dzięki współpracy z aktywnymi grupami senioralnymi z naszego miasta – mówią organizatorzy.

Od godz. 15.00 zaplanowano występy seniorów: Zespół Ludowy Koła Gospodyń Wiejskich URBANOWICZANKI, Klub Seniora PLATYNA przy IB Polska, Grupa taneczna ANTIDITUM, Polski Związek Niewidomych oraz występ solowy Aleksandry Hofman, Stowarzyszenie Promocji Tańca i Rekreacji działające przy TSM OSKARD, Strefa Seniora przy FRES, Uniwersytet Trzeciego Wieku, KS Maluch, Tyska Rada Seniorów i przyjaciele oraz zespół wokalny GWIAZDECZKI W KAPELUSZACH.

Od godzinie 19.00 odbędzie się koncert Raisy Miszteli – tyszanki, znanej z programu Voice of Senior. O 20.00 najlepsze przeboje Beatlesów wykona zespół The Postman.

Oprócz występów na seniorów czekają: wystawa obrazów i rękodzieła, turniej brydża, pokaz mody, ćwiczenia zdrowego kręgosłupa, stoiska promocyjne, porady specjalistów.

– Seniorzy to bardzo ważna i coraz większa grupa mieszkańców naszego miasta. Z myślą o nich organizujemy kolejną już Senioriadę – wydarzenie, na którym seniorzy mogą pokazać swoje talenty, umiejętności, ale także zawrzeć nowe znajomości czy po prostu razem spędzić czas. W dzisiejszych czasach wielu seniorów narzeka na samotność, ale tyscy seniorzy udowadniają, że życie przez wiele lat może być ciekawe, pełne pasji i aktywności. Drodzy seniorzy i seniorki, nie siedźcie 25 czerwca w domach – przyjdźcie do Miejskiego Centrum Kultury – serdecznie zapraszam na Senioriadę  –  zachęca Maciej Gramatyka – z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Program wydarzenia:

15.00 Otwarcie imprezy

15.15 – 19.00 Występy grup seniorów należących do różnych klubów

19.00 – 20.00 Raisa Misztela

20.00 – 21.00 The Postman

Ponadto w trakcie wydarzenia:

Wystawa obrazów i rękodzieła, pokaz wykonania sztuki naturalnej, pokaz mody, stoiska promocyjne klubów i specjalistów, porady specjalistów, m.in. fizjoterapeuty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

25.06.2021 g. 15.00 – 21.00

Ogród MCK, ul. Bohaterów Warszawy 26

WSTĘP WOLNY

OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprez dostępnego na www.kultura.tychy.pl