Kolejne młode drzewa zniszczone

5
569

Kolejne drzewa w naszym mieście zostały zniszczone, tym razem przy al. Niepodległości 10 i w Parku Niedźwiadków. Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona na policję. Funkcjonariuszom, którzy zatrzymają sprawcę Prezydent Miasta Tychy zobowiązał się przyznać nagrody.

Jeśli posiadacie informacje, które mogą pomóc w ujęciu sprawcy prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach lub z Tyskim Zakładem Usług Komunalnych w Tychach.

 

5
Dodaj swój komentarz!

avatar
Inżynier
Inżynier

Chyba mamy do czynienia z jakimś psychopatą.

darool
darool

I to jeszcze koło policji działa, jakby tam popytać mieszkanców to może co wiedzą. Może jakąs nagrode by miasto ufundowało dla mieszkańców a nie funkcjonariuszy? Powiesić jakieś plakaty w okolicy o nagrodzie.

Gregory
Gregory

Otóż to. Powinno się wyznaczyć nagrodę dla mieszkańców. Wydaje mi się, ale mogę się oczywiście mylić, że osoba która to robi chwali się swoim znajomym i kolegom jaki to z niego hojrak. Wystarczy nagroda pięnieżna i zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie wyda nawet swojego kolegę.

Roman
Roman

co za debil. Łapy uciąć

Stanisl1967
Stanisl1967

Czyn oczywiście należy potępić. Miejmy nadzieje iż służbą uda się znaleźć sprawców i wybić im z głowy tego rodzaju wykroczenia/przestępstwa. Jednak Miasto Tychy również daje złe wzorce w dziedzinie zieleni i ekologii. Wystarczy tylko spojrzeć na przesypane kosze w weekend we wszystkich parkach i ulicach w mieście. Wstyd to wielki iż TZUK nie jest w stanie utrzymać czystości w mieście. Na cmentarzu Wartogłowiec administrowanym od niedawna przez tzuk-wszystkie kosze pełne, śmieci wysypane przy bramie głównej. Pasy zieleni wzdłuż niepodległości, Piłsudskiego, nasyp kolejowy (PKP) zaśmiecony. Pełno zaśmieconych miejskich działek. Skwer Wejchertów, 3 stawy Brudno. Jedynie na Paprocanach (mosir) można pochwalić (tam… Czytaj więcej »