Wygrana na przewagi. 3:1 GKS Tychy z STS Sanok

0
190

W drugim meczu ćwierćfinału play off hokeiści GKS Tychy pokonali STS Sanok 3:1 i znaleźli się w połowie drogi do awansu do kolejnej rundy.

W dzisiejszym spotkaniu tyszanie musieli się o wiele bardziej napracować niż wczoraj, rywale zagrali z większą determinacją. Wszystkie gole padły, kiedy zdobywająca je drużyna grała w przewadze. Podopieczni Krzysztofa Majkowskiego opanowali tę sztukę znakomicie – z ośmiu goli, które w play off strzelili Sanokowi, połowę zdobyli grając w przewadze.

Trzeci mecz i czwarty w Sanoku – w sobotę 27.02 i w niedzielę 28.02.

GKS Tychy – Ciarko STS Sanok 3:1 (1:0, 1:1, 1:0).

1:0 Michael Cichy – Patryk Wronka – Paul Szczechura (10 min., 5×4)

2:0 Paul Szczechura – Alexander Szczechura – Michael Cichy (24 min., 5×4)

2:1 Eetu Elo – Jesperi Viikilä – Maciej Witan (34 min., 5×4)

3:1 Michael Cichy – Paul Szczechura – Alexander Szczechura (53 min., 5×4)

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) – Ciura, Novajowski; Dupuy, P. Szczechura, Wronka – Seed, Biro; A. Szczechura, Cichy, Mroczkowski – Pociecha, Kotlorz; Gościński, Komorski, Jeziorski – Bizacki, Martin; Marzec, Rzeszutko, Galant.