UWAGA! Czasowe wyłączenie świateł na skrzyżowaniu przy „browarze”

3
270

Ważna wiadomość dla kierowców. W związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi, w ramach projektu „Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem”, od soboty 20 lutego, na skrzyżowaniu ulic Katowickiej,  Mikołowskiej i Oświęcimskiej zostanie czasowo wyłączona sygnalizacja świetlna. Ponowne uruchomienie sygnalizacji planowane jest najpóźniej we wtorek 23 lutego.

 

Zmiana ta może powodować spore utrudnienia w rejonie skrzyżowania, kierowców prosimy więc o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Przypominamy, że drogą z pierwszeństwem przejazdu jest ul. Oświęcimska – Mikołowska (DK-44).

 

3
Dodaj swój komentarz!

avatar
Robert
Robert

Czy policjanci będą sterować ruchem?

Mirek
Mirek

Ruch w tym czasie powinien być sterowany ręcznie. W przeciwnym razie będzie ogromny chaos i mnóstwo kolizji. To jest zbyt duże skrzyżowanie o ogromnym natężeniu ruchu.

set
set

Obawiam że dzięki temu „inteligentnemu systemowi” przejazd przez miasto znacznie się wydłuży. Jak to ma wyglądać tak jak nowe pełne skrzyżowanie mikołowska/powstańców to ja podziękuję. Tychy w zasadzie przy normalnym ruchu się nie korkują, bo kolejki w których trzeba postać 2-3 min trudno nazwać korkami.