Nowa kultura.tychy.pl

0
111

2020 rok sprawił, że zmieniliśmy sposób myślenia o kulturze i organizacji wydarzeń – większość z nich przeniosła się do internetu za pomocą, którego instytucje kulturalne działające w mieście, starają się dotrzeć do mieszkańców Tychów z atrakcyjnymi wydarzeniami. Dlatego strona kultura.tychy.pl została odświeżona. Powstała nowoczesna, bardziej atrakcyjna przestrzeń, w której znaleźć można informacje o tym, co słychać w tyskiej kulturze.

– Nowy rok, nowe plany, nowe cele – także w kulturze! – mówi Małgorzata Król – dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. I dodaje: Rok 2021 witamy z kolejną propozycją – nowoczesną przestrzenią, źródłem informacji o tym, co dzieje się w tyskiej kulturze. W jednym miejscu znajdziemy informacje o ofercie Teatru Małego, Muzeum Miejskiego, AUKSO, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Miejskiego Centrum Kultury, Miejskiej Galerii Sztuki „OBOK”, czy Młodzieżowych Domów Kultury nr 1 i 2.

Strona jest nowa, choć osobom szukającym informacji o ofercie kulturalnej miasta Tychy adres:  www.kultura.tychy.pl jest znany. Nowa strona jest jednak bardziej nowoczesna, czytelniejsza, a przede wszystkim zawiera niemal wszystkie informacje o wydarzeniach kulturalnych w mieście. Po raz pierwszy informacje o wydarzeniach wszystkich tyskich instytucji kultury znalazły się w jednym miejscu. Nie trzeba wchodzić na kilka czy kilkanaście różnych stron, by wiedzieć jakie koncerty, spektakle czy wystawy są organizowane w mieście. Na stronie będą publikowane także relacje z imprez i ciekawych spotkań.

Korzystać z niej można z dowolnego miejsca, z komputera, tabletu czy smartfona. – Nowa strona zawiera przyjazny layout i nowe funkcjonalności, m.in. wyszukiwarka rodzajów imprez (koncerty, wystawy, spektakle itd.) czy ofert dla konkretnego odbiorcy, np. dzieci. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą na  www.kultura.tychy.pl  – zachęca Małgorzata Król.

Dodaj swój komentarz!

avatar