Nowoczesne spoty Zuma Line – czy warto?

0
43
Podłużne poziome okno

Spoty Zuma Line – minimalistyczne produkty, maksimum możliwości. Zapoznaj się z wybranymi modelami marki i przekonaj się, co stanowi o ich rosnącej popularności.

Zuma Line – lider rynku oświetleniowego

Zuma Line to popularna marka, wyspecjalizowana w produkcji wysokojakościowych produktów oświetleniowych. Każdego roku produkty Zuma Line trafiają do tysięcy gospodarstw domowych w obrębie kraju. Zgodnie z aktualnymi danymi, jednymi z najlepiej sprzedających się serii są nowoczesne spoty, które za sprawą wysokojakościowego wykonania oraz estetycznej oprawy wizualnej cieszą się niesłabnącą popularnością pośród rosnącej rzeszy klientów.

Spoty Zuma Line – hit czy kit?

Spoty Zuma Line wyróżniają się na tle konkurencji za sprawą atrakcyjnej oprawy wizualnej oraz wysokiej funkcjonalności. Spośród licznych, zróżnicowanych stylistycznie, produktów wyróżnić można rozmaite serie, zaprojektowane z myślą o różnych grupach odbiorców. Pomimo różnic w wyglądzie oraz właściwościach technicznych, większość spotów łączy bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wykonania produktu.

Dużym atutem spotów jest również nowoczesny design oraz fachowe, specjalistyczne wykonanie. Kwestię sporną stanowi natomiast uproszczona budowa modeli. Ze względu na motyw przewodni wiodących serii produktów tj. minimalistyczny design, lampy Zumaline mogą nie przypaść do gustu osobom, które preferują bogato zdobione produkty oświetleniowe. Delikatne wykonanie sprawia, że spoty Zuma Line najlepiej sprawdzają się w nowoczesnych i stonowanych wnętrzach – biurowcach oraz przestrzeniach prywatnych.

Spot Zuma Line Box

Spot Zuma Line Box, to nowoczesna pozycja, która przypadnie do gustu zwolennikom sprawdzonych i funkcjonalnych produktów. Wykonana z wytrzymałego aluminium lampa odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością, która ma znaczne przełożenie na długą żywotność produktu. Czarny spot, o zaokrąglonym kształcie, posiada wyodrębnione miejsce na pojedyncze źródło światła o gwincie G9. Zgodnie z poradą udostępnioną przez producenta, warto połączyć ze sobą kilka produktów, by wzmocnić moc oświetlenia oraz zróżnicować stylistycznie przestrzeń mieszkalną.

Spot Zuma Line Box 50630 BK (czarny)

Spot Zuma Line Scope 1

Lampa Zuma Scope 1 wyróżnia się na tle innych modeli spotów za sprawą oryginalnej budowy, mającej bezpośrednie przełożenie na rozszerzoną funkcjonalność produktu. Scope został wykonany z dwóch, nałożonych na siebie, aluminiowych segmentów, dzięki czemu użytkownik może z łatwością wpływać na kierunek emitowanego przez lampę światła. Każdy z segmentów został stworzony z wysokojakościowego aluminium. Lampa posiada miejsce na pojedyncze źródło światła o uniwersalnym gwincie GU10. Produkt dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym.

Spot Zuma Line ACGU10-145 Scope 1 (czarny) – Spot Zuma Line ACGU10-144 Scope 1 (biały)

Spot Zuma Line Rondip SL

Spot Zuma Line Rondip to nowoczesny produkt, który przykuwa uwagę za sprawą swojego ciekawego designu. Dolna część lampy została pokryta kulistymi wgłębieniami, które nadają całości nowatorski, przyjemny dla oczu, wygląd. Produkt jest dostępny w białej oraz czarnej wersji kolorystycznej, a do jego wykonania wykorzystano specjalistyczną odmianę aluminium oraz tworzywo sztuczne. Spot posiada miejsce na pojedyncze źródło światła o gwincie GU10. Dzięki wysokiej klasie wodoszczelności tj. IP44, produkt może być używany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza.

Spot Zuma Line ACGU10-159 Rondip SL (czarny) – Spot Zuma Line ACGU10-158 Rondip SL (biały)

Spot Zuma Line Buell 1

Spot Zuma Line Buell to produkt o rozszerzonej funkcjonalności, który za sprawą oryginalnej konstrukcji cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Lampa o kulistej budowie została wykonana ze specjalistycznego aluminium, a kolejno pokryta czarną lub białą barwą. Za sprawą charakterystycznej formy, spot przywodzi na myśl kamerę ochrony. Spot doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i dobrze urządzonych wnętrzach, do których z łatwością wpisze się za sprawą swojej uniwersalnej kolorystyki. Lampa dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym.

Spot Zuma Line ACGU10-153 Buell 1 (czarny) – Spot Zuma Line ACGU10-152 Buell 1 (biały)

Spoty Zuma Line to unikalne lampy o wyjątkowo korzystnej relacji jakości do poziomu wykonania produktów. Dzięki dużemu zróżnicowaniu wyglądu oraz funkcjonalności poszczególnych modeli, użytkownicy mogą z łatwością wybrać produkt, który najlepiej odpowie na ich indywidualne potrzeby. Lampy Zuma Line odznaczają się delikatnym, minimalistycznym wykonaniem, dzięki czemu doskonale wpiszą się w większość nowoczesnych i dobrze urządzonych wnętrz.

Dodaj swój komentarz!

avatar