Uwaga! Błąd w harmonogramie odbioru odpadów

1
440

Publikujemy komunikat spółki Master Odpady i Energia dotyczący harmonogramu odbioru odpadów, który został opublikowany w ostatnim numerze tygodnika „Twoje Tychy”:

Uprzejmie informujemy, iż w tabeli z Harmonogramami odbioru odpadów dla zabudowy jednorodzinnej w Tychach na I kwartał 2021 r. zamieszczonymi w wersji graficznej w Tygodniku „Twoje Tychy” w dniu 05.01.2021 r. wkradł się błąd dot. terminów odbioru dla ulic:
SUBLAŃSKA, SZKOLNA, WAWRZYNOWA, WESOŁA, WICHROWA, WIEJSKA, WIERZBOWA, WIKLINOWA, WILCZA, WILKOWYJSKA, WIŚNIOWA, WRZOSOWA (harmonogramy zostały zamiennie ukazane).
Za utrudnienia przepraszamy.
Jednocześnie informujemy, iż harmonogramy odbioru znajdujące się w aplikacji mobilnej ECOHARMONOGRAM oraz dostarczone do mieszkańców w wersji papierowej, są jak najbardziej właściwe (można je również sprawdzić na stronie firmy MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. www.master.tychy.pl w zakładce HARMONOGRAM).

W tym miejscu również informujemy, iż cała tabela z ulicami i terminami odbioru odpadów zamieszczona w Tygodniku „Twoje Tychy” została ponownie przeanalizowana i wszystkie pozostałe terminy się zgadzają.
Jednocześnie dziękujemy Mieszkańcom ul. Sublańskiej za czujność.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Inżynier
Inżynier

I to wszystko za jedyne 26zł miesięcznie od każdego domownika.