Wreszcie zwycięstwo!

1
202

Po bardzo dobrym, zwłaszcza w drugiej połowie, meczu piłkarze GKS Tychy pokonali w czwartek łódzki Widzew 2:1.

Spotkanie przy ul. Edukacji lepiej rozpoczęli goście, bo od prowadzenia już w 8 minucie po golu Możdżenia. Kwadrans później Szymon Lewicki wyrównał i na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 1:1.

O ile pierwsza połowa była dość wyrównana i lekką przewagę posiadali raj gospodarze raz goście, o tyle po zmianie stron dominowali już gracze trenera Artura Derbina. Ukoronowaniem tej przewagi był zwycięski gol Bartosza Biela w 63 min. meczu.

GKS Tychy – Widzew Łódź 2:1 (1:1). Gole: Lewicki (23′), Biel (63′) oraz Możdżeń (8′).

GKS Tychy: Jałocha – Połap, Nedić, Szymura (77′ Sołowiej), Szeliga – Biel (88′ Steblecki), Paprzycki (81′ Norkowski), J. Biegański, Grzeszczyk, Moneta (76′ K. Piątek) – Lewicki (77′ Nowak). Żółte kartki: Paprzycki i Nowak.