Tyski licealista rapuje o protestach

35
15060
Kadr z klipu karol krupiak - osiem gwiazd (wojna) prod. lexnour

Karol Krupiak (licealista z I LO w Tychach) nagrał piosenkę o sytuacji aktualnie panującej w naszym kraju. W 15 godz. usłyszało ja ponad 130 tys. osób. Liczba wyświetleń wciąż rośnie. Karol odniósł się w swoim rapie do trwających od 22 października protestów przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Podsumowuje aktualną sytuację, rozliczając i krytykując rządzącą partię.

Norbert
Norbert

No proszę promowanie nienawisci i wulgaryzmow na miejskim portalu.

Krzych
Krzych

No proszę, ludzie odezwali się na wulgaryzmy i poniżanie pokazane przez partie rządzą w mediach publicznych… . Promowanie nienawiści? Człowiek który stworzył cały ten cyrk w ostatnich dniach sprowokował naród, oficjalnie z mównicy wzywa do powstania jednego Polaka przeciw drugiemu bo wali się jego misterny plan… A Pan panie Norbercie czepia się miejsca gdzie należy dzielić się swoimi uczuciami i odczuciami…? Słuchałem 3 x ten kawałek, Podsumowanie i przywołanie realiów… Niech rząd nie atakuje swoich obywateli i obywatelek w słowach i czynach za które w normalnym kraju polityk powinien przeprosić i odejsc że stanowiska, a ludzie nie będą się bronić…

darool
darool

Po śmierci Abramowicza robiliście jakies akcje w szkołach o mowie nienawiści, a teraz miejski portal daje linki i wspiera protest na którum mozna przezytac: „jebać, wybierdalać, Kaja zajmij się swoją cipą”. Hipokryci. A zaraz Pan Gramatyka będzie sobie robił na miejskim portalu płacz że mu jakiś plakat wyborczy ktoś potargał.

Norbert
Norbert

Adamowicza.

Leon
Leon

do darool -kto to jest Abramowicz? co oznacza „którum”; „przezytac”; „wybierdalać”??? – ćpun jakiś czy też inny kosmita???

Pacyfista
Pacyfista

bo moja wojna jest lepsza od twojej

darool
darool

A wszystko przez to że polityka w Polsce daje dalej niezłe profity: Spóki Skarbu Państwa, Spółki Miejskie, prztargi itp. Wiec wojno trwaj.

Pacyfista
Pacyfista

bo tak było zawsze odkąd światem zaczął rządzić gatunek simia sapiens

Symetrysta
Symetrysta

Spółki miejskie? Chyba napisałeś to przez przypadek, w naszym mieście spółki miejskie to lądowisko wiceprezydentów i radnych (proszę prześledzić jakie roszady były, jak trzeba było zrobić miejsce dla p. Gramatyki gdy przestał być wicemarszałkiem).

Tyle, że to inna opcja niż PiS…

Norbert
Norbert

W dodatku autor posta bal sie podpisac nazwiskiem, i wytarl gębe podpisujac sie tychy.pl a wiadomo ze to Peszat wrzucil

Garstka
Garstka

„Krupiak podsumował aktualną sytuację, rozliczając i krytykujac rządząca partię „,Toż to geniusz drodzy państwo.Dopiero w liceum a takie zdolności merytorycznej oceny.A może tylko E-geniusz…?

Krzysztof
Krzysztof

Co masz na myśli? Widzę w tym poście jakiś ukrywany żal za rozumem. Niestety – to dobro nie jest dostępne dla wszystkich…

Garstka
Garstka

„Ale że co?”…

Donald
Donald

Żebyście się nie zagalopowali w tym podjudzaniu; bluzg i nawoływanie do niewnawiści zostały usprawiedliwone interesami politycznych boomerów, którzy boją się przede wszytskim o swoje wysokoopłacane stanowiska; młodzi są wykorzystywani – po tych portestach przeprowadzą covidową eutanzaje swoim dziadkom; aborcja to prestekst

Leon
Leon

Donald, z Twojej wypowiedzi wynika, że Ty już jesteś po eutanazji, ale swojego rozumku, palancie jeden.

Donald
Donald

Rozumiem, że to jest ten język miłości Love is Love i akceptacji dla wszystkich;
zgromadzenia w tej formie, czy tego chcesz czy nie, sprzyjają transmisji wirusa; poza stadionami do tej pory nienawistny bluzg był potępiany; rzeczywiście to jest rewolucja macie racje, teraz można wyzywać w wulgarny sposób polityków, chyba nie sądzisz, że skończy się na politykach jednej opcji?

Tak
Tak

Bardzo fajnie, jasne że znajdzie się troszkę wulgaryzmów, ale kto w tych czasach nie słyszy przekleństwa na każdym kroku więc nie przesadzajcie. Może nie jest to muzyczna perełka bo widać że nie jest to „profesjonalnie nagrane”, ale i tak wielkie brawa za chęci. Lirycznie eminem bez podjazdu.
PiS was never an option

Krzysztof
Krzysztof

Nie czepiajcie się wulgaryzmów – prezesowi jakoś uchodzi. Pisowska arystokracja może wyzywać ludzi, a mieszkańcy Tychów mają być poprawni?!? Piosenka jest super – POLECAM

Macie j
Macie j

Rap to muzyka ulicy,i ulica przemówiła a ten ból dupy na farmach pisowskich trolli bezcenny

Symetrysta
Symetrysta

Od kiedy bananowa młodzież z kruczka to ulica?

Aleksandra
Aleksandra

Gratuluję. Wspaniały tekst

Magda
Magda

„Nienawiść jednoczy, to jest właśnie piękno…” Karol, o czym Ty piszesz??? Dla mnie właśnie to jest przerażające…

Stefan
Stefan

Jednoczy, naprawdę! Podaję przykład: starsza osoba z mojej rodziny, która pomimo wielu przestróg przed PiSem związanych z charakterem , poglądami i podejmowanymi działaniami przywódców i funkcjonariuszy tej organizacji dałaby się za nich pokroić dzisiaj mnie zapytała: czy temu Jarkowi odbiło? Dlaczego on zmusza ludzi do wyjścia na ulice pomimo pandemii? Już widzi, że ta ,,miłość” do PiSu była kompletnie ślepa i naiwna, ale wreszcie przejrzała na oczy. Zgodnie z resztą rodziny i znajomych została zwolennikiem ośmiu gwiazd.

Anna
Anna

W samo sedno

Ramka
Ramka

Ludzi zjednoczył gniew i bezsilność. Jeżeli bez przerwy podkładasz ogień pod kocioł to się musisz liczyć, że kiedyś zacznie wrzeć

Donald
Donald

Krzyczycie wojna, ale wysyłacje „Julki” na ulice, które też wypisują sobie na transparentach wojna; ślepi jesteście? jak wojna to metody wojenne nie?

Ramka
Ramka

Dlaczego mówisz „wysyłacie” ? Julki, Zuzki, Olki same idą – wiedzą, że stawką jest ich przyszłość. Obrażasz dziewczyny sugerując że ktoś je wysyła.

saper
saper

To jest współczesna Dzicz a nie protestujący.

Leon
Leon

saper, bardziej skłonny jestem Ciebie porównać do dupowłazu prezesa, niż te wspaniałe kobiety i dziewczyny do dziczy. Ale Ty jesteś tylko zwykłym hejterem pisowskim za 4,00zł od fake newsa, no nie???

Grażyna
Grażyna

Bardzo dobry tekst. Popieram protesty kobiet, młodych ludzi – tu chodzi o ich przyszłość. Komuś się nie podobają wulgarne słowa podczas manifestacji ? A kto nas tego nauczył jak nie obecny rząd ? Niestety do chamów i prostaków trzeba mówić ich językiem ( nagle wielkie k…a oburzenie) ***** ***

Magdalena
Magdalena

❤💪

Elka
Elka

To Kaczyński i rząd chce podzielić naród na lepszy i gorszy sort. Był kompromis. Mam 40 lat i takiej niezgody, wrogości i nienawiści nie pamiętam za rządu lewicy!

Maliwna Szojirng
Maliwna Szojirng

Fajnie, że depresyjny młodzieniec w ciasnych gaciach nie zpamniał wziąć w obronę Romana Giertycha, założyciela Młodzieży Wszchepolskiej, prezesa Ligi Polskich Rodzin, przełożonego i mentora K. Bosaka 🙂

Kazimiera Sz.
Kazimiera Sz.

Za miescią słynne liceum odwiedzi PiSowski minister, sypnie kasą to będzie wyprostwani na baczność stać w tym liceum, razem „niepokorną” młodzieżą

Janusz
Janusz

Przez całe życie będzie kojarzony z platformą obywatelską i lewicą. On już się od tych skojarzeń nie wybroni… Wulgarna, obrzydliwa lewicowa retoryka i wulgarne pełne nienawiści hasła to niestety „codzienność” na każdym tzw. Prosteście przeciwko zakazowi aborcji, a w praktyce oni o niej w ogóle nie mówią, oni chcą doprowadzić do destabilizacji państwa i robić awanturę, żeby potem politycy tzw. Nurtu totalnej opozycji mogli mówić jak to źle im jest w Polsce. Natomiast to ze ci „protestujący” niszczą kościoły, porównują się do powstańców warszawskich, szargają pamięć o bohaterach (wiemy co się wydarzyło ostatnio w Gdyni) no to jest rzecz doprawdy… Czytaj więcej »