Batman, Spiderman i spółka w Gemini

0
223
Mat. pras.

Spiderman, Batman, Kapitan Ameryka, Czarna Pantera – to tylko niektórzy z superbohaterów, którzy opanują Gemini Park Tychy. Wszystko za sprawą wystawy realistycznych figur z uniwersum Marvela i DC Comics, która już dziś (1 sierpnia) zostanie otwarta w tyskiej galerii.

W sumie ekspozycja, która potrwa do 22 sierpnia, zgromadzi aż 11 realistycznych figur, które ustawione zostaną w scenografii rodem z hollywoodzkich filmów. Wśród bohaterów nie zabraknie herosów z „Avengersów”, stworzonych przez Stana Lee czy członków „Ligi sprawiedliwych”.

Świat Marvel Comics reprezentować będzie stojący na dachu Spiderman, przebijający mury Hulk walczący z Ultronem, unoszący się w powietrzu Iron Man, zasłaniający się tarczą Kapitan Ameryka, Thor na tronie Asgardu, a także strażnik galaktyki Rocket Racoon i T’Challa, czyli Czarna Pantera.

Ciekawostką dla zwiedzających będzie także interaktywne laboratorium Hulka, w którym będzie można wykonać własne eksperymenty. Nie zabraknie też bohaterów konkurencyjnego komiksowego uniwersum, czyli kultowego DC Comics. Z bliska będzie można zobaczyć realistyczną figurę Batmana oraz Wonder Woman.

– Organizowana wystawa może być jedyną okazją do tego, aby w jednym miejscu zobaczyć tak wielu superbohaterów i to z aż dwóch komiksowych uniwersów. Każda z figur, jaka u nas stanie jest niezwykle realistyczna, odtworzona w skali 1:1 ze wszystkimi detalami, a do tego uchwycona w ruchu, w akcji – mówi Aleksandra Zawodzińska, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tychy.

– To prawdziwa gratka dla fanów „Avengersów”, serii o filmów Thorze, Spidermanie, Kapitanie Ameryce, czy pogromcy zła w Gotham City. Tym bardziej, że na wystawie nie brakuje bezpośrednich nawiązań do hollywoodzkich produkcji. Ekspozycja daje więc szanse nie tylko na zobaczenie z bliska herosów i zrobienie sobie z nimi zdjęcia, ale także daje możliwość przyjrzenia się filmowemu kadrowi – dodaje.

To już kolejna tego typu wystawa w Gemini Park Tychy. W przeszłości można było tutaj zobaczyć m.in. wystawę dinozaurów, militarną oraz kolejową. Galeria organizowała także interaktywne wystawy poświęcone m.in. 100-leciu ligowego hokeja w Tychach, złudzeniom optycznym czy historii komunikacji.

Źródło: Gemini Park

Dodaj swój komentarz!

avatar