Poszukiwani

0
6060

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło  26 marca 2020 roku w sklepie przy ul. Burschego w Tychach. Za zgodą prokuratora publikowany jest wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

Nieznany sprawca ukradł alkohol, a następnie uderzył pięścią w twarz świadka, który zareagował na zdarzenie zabierając złodziejowi kradziony alkohol. Następnie sprawca wyszedł ze sklepu.

Tyscy funkcjonariusze również prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie zniszczenia kiosku samoobsługowego. Do zdarzenia doszło 13 czerwca 2020 r. w restauracji przy al. Bielskiej w Tychach. Straty sięgają 25 tys. złotych. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcie mężczyzny, który może posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub wiedzą coś na temat zdarzeń proszone są o kontakt: e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub tel: 47 855 1280, 112.

Źródło: KMP Tychy

Dodaj swój komentarz!

avatar