Kolejka po… podpisy

7
1683

W czwartek, 4 czerwca, zauważyliśmy kolejkę pod siedzibą biura poselskiego posła Michała Gramatyki. Jak się okazało, karnie, w dwumetrowych odstępach stali tyszanie, chcący złożyć swoje podpisy pod listami poparcia Rafała Trzaskowskiego.

Na jednym z portali społecznościowych znaleźliśmy informację, że tylko w czwartek na listach poparcia kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP, podpisało się ponad tysiąc osób. – Nie obeszło się też bez przykrych zaczepek i wyzwisk ze strony przechodzących obok naszych stolików zwolenników urzędującego prezydenta, ale były one w zdecydowanej mniejszości – mówią wolontariusze zbierający podpisy.

Jak dowiedzieliśmy się w biurze poselskim, podpisy na listach poparcia Rafała Trzaskowskiego będą zbierane przy ul. Bibliotecznej 12 jeszcze do niedzieli, w godzinach od 9 do 20.

jolka
jolka

kiedy będzie informacja że zauważono obywateli stojących karnie w kolejce z 2 metrowym odstępie do podpisu list poparcia dla innych kandydatów na prezydenta? To żart. Ale pismak Wieczorek ma dobry wzrok z tym dwumetrowym odstępem bo my widzimy na zdjęciu co innego.

Sergiej
Sergiej

Faktycznie bardzo dobra spostrzegawczość jest 1,90 metra a nie dwa! Dziękuję za informacje, uratowała mi Pani życie tym komentarzem…

Darek
Darek

Dlaczego hm…pewien typ ludzi wypowiadając swoją opinię ma w zwyczaju mówić o sobie „my”?

darool
darool

Artykuł bardzo tendencyjny, niemający nic wspólnego z portalem miejskim, który w miare mozliwości powinien być apolityczny. Zachowujecie się jak TVPiS i to tez za nasze pieniądze. Dejcie nom już swiynty spokój. A Pan Trzaskowski spokojnie zbierze wymagane podpisy z propagandową górka, nie ma mu co pomagac. Pan Gramatyka jest człowiekiem majętnym i światowym dlatego mógłby sobie wykupić taką reklamę na miejskim portalu.

Liliana
Liliana

Eeeeee to Haneczke, potem druga Cukierenke na biuro poselskie przerobili? Świat schodzi na psy…..

Ruła
Ruła

Murem za KIDAWĄ!!!