MDK nr 1 zaprasza na muzyczny quiz z upominkami

0
211

Do soboty (04 kwietnia) aktywny jest quiz z upominkami dla dzieci i młodzieży, zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 przy pomocy popularnej platformy Kahoot do organizacji tego typu zabawy. Jest to świetny przykład jak wykorzystać nowoczesne aplikacje w edukacji młodzieży przy pomocy dobrej zabawy.

Pod tym linkiem przygotowany jest zestaw 25 interaktywnych pytań z muzycznej dziedziny. Należy rozpoznać instrument, kompozytora lub wykazać się wiedzą historyczną. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego quizu (plastyka) 3 najlepszych uczestników otrzyma miłe upominki. – Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie quizem plastycznym, cieszymy się, że taka forma działania przypadła uczestnikom do gustu. Najlepsi okazali użytkownicy Lala, Zorro123 oraz Kingaaa – dziękował Maciej Gruchlik dyrektor MDK nr 1.

Sami wzięliśmy udział w zabawie i nasz wynik uplasował się na 9 pozycji spośród 50 uczestników. Zauważyć trzeba, że konkurowaliśmy z młodzieżą i niejednokrotnie z dziećmi i musimy uznać ich wyższość.

Źródło: MDK nr 1.