Policja poszukuje złodzieja

0
394

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych, do których doszło w sklepie przy al. Bielskiej w Tychach. W toku prowadzonego dochodzenia zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzny mogącego posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informację.

Rysopis :

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała wzrostu około 180 cm, na głowie ma założoną zimową czapkę koloru niebieskiego, ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnego (granatowego) z pomarańczowymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego. Na nogach ma założone obuwie sportowe typu adidas, koloru niebieskiego z trzema białymi pasami oraz białą podeszwą, mężczyzna ten przez lewe ramię ma zawieszoną na pasku torbę koloru czerwonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych o łącznej wartości ponad 600 zł. Do zdarzenia miało dojść 4 lutego 2020 roku w sklepie mieszczącym się przy al. Bielskiej w Tychach.

Źródło: KMP Tychy

Dodaj swój komentarz!

avatar