Odzież żeglarska Gill

0
61
Odzież żeglarska Gill

Żeglarstwo i pozostałe sporty wodne stają się coraz modniejsze. Z tego względu dużą popularnością cieszy się odzież żeglarska. Odzież, która musi być przede wszystkim praktyczna i sprawdzi się bez względu na to, czy wybierasz się na rejs, regaty, podczas biegania, czy w drodze do pracy. Uniwersalność zastosowania to jedna z wielu cech odzieży żeglarskiej.

Wśród szarych i stonowanych kolorystycznie ubrań, odzież marynistyczna wyróżnia się oryginalnym krojem i pięknymi kolorami. Na pierwszy rzut oka widać jakość użytych tkanin, które podkreślają styl i prestiż. W sportowej odzieży dla żeglarzy będziesz świetnie wyglądać. Od dziś nie straszne warunki atmosferyczne podczas górskich wędrówek, biegania po piaszczystej plaży czy spaceru do przyjaciół. W odzieży żeglarskiej zachowasz komfort cieplny niespotykany dotychczas.

Odzież żeglarska dobrej jakości

Odzież dedykowana żeglarzom musi być dobrej jakości. Intensywny wysiłek na jachcie żaglowym wymaga wytrzymałych ubrań odpornych na uszkodzenia mechaniczne, w tym na przetarcia. Każda licząca się w branży żeglarskiej firma, posiada własne laboratoria, w których bada i udoskonala własne produkty. Dzięki wdrażaniu nowoczesnej myśli technicznej powstaje innowacyjna odzież żeglarska na trudne, morskie i oceaniczne warunki. Wielowarstwowa struktura chroni przed wilgocią, słońcem, wiatrem i mechanicznymi uszkodzeniami.

Gwarancja jakości odzieży Gill

Ubrania marynistyczne Gill zostały zaprojektowane do używania w warunkach morskich. Zaawansowane technologicznie tkaniny odporne są na szkodliwe działanie soli morskiej oraz promieni UV. Bez problemu zmyjesz plamy po soli morskiej, czy tłuszczu. Nie musisz się także obawiać o blaknięcie intensywnych kolorów na słońcu. Odzież Gill Marine w 100 % zabezpiecza przed przenikliwym wiatrem oraz opadami atmosferycznymi. Specjalnie zaprojektowane warstwy odzieży Gill odprowadzają wilgoć, dzięki czemu przy często zmieniającej się aurze zachowasz komfort cieplny. Odzież Gill jest wytrzymała i elastyczna, dzięki czemu nie krepuje naszych ruchów podczas pracy na pokładzie jachtu. Instrukcje używania oraz szczegóły pielęgnacji dostępne są w wewnętrznej części odzieży. Bez względu na to czy szukasz koszulki na regaty, spodni, kurtki na rejs morski czy czapeczki z daszkiem, Gill to najlepszy wybór ceny do jakości. Oprócz swojego pierwotnego przeznaczenia, odzież Gill sprawdzi się także do noszenia na co dzień. Kupując odzież Gill, masz pewność że nabywasz towar najwyższej jakości, dzięki któremu osiągniesz 100 % swoich możliwości.

Geneza odzieży żeglarskiej

Branża odzieży żeglarskiej jest niszowa. Przez wiele lat brakowało na rynku ubrań dedykowanych dla żeglarzy i motorowodniaków. Zwykła odzież nie chroniła przed nietypowymi i często zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Silne wiatry, przenikliwe opady deszczu i intensywne promienie słoneczne to typowe warunki na żaglach. Żeglarze nie czekając na nikogo, sami zaczęli produkować odzież, która spełniła ich wysokie wymagania. Jednym z pionierów w tej branży był Nick Gill, od którego nazwiska przyjęła swą nazwę marka Gill Marine. Od 1975 roku, Nick wytwarza odzież dedykowaną żeglarzom i pozostałym osobom aktywnie spędzającym czas na wodzie. Marka jest doceniana w świecie marynistycznym o czym świadczy jej wybór przez kadrę narodową Wielkiej Brytanii.

Oprócz odzieży żeglarskiej, firma Gill Marine oferuje także:
– okulary przeciwsłoneczne, które zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UV. Na tle zwykłych okularów wyróżniają się one tym, że nie toną po wpadnięciu do wody. Zabezpieczają przed silnym wiatrem oraz dostaniem się wody do oczu.
– plecaki i torby żeglarskie, które zabezpieczają ubrania i sprzęt żeglarski przed zamoknięciem.
– zegarki i noże z innowacyjnymi i przydatnymi funkcjami dla żeglarzy.

Zainteresowała Cię odzież żeglarska? Zobacz także artykuł damska odzież żeglarska, gdzie poruszane są kwestie mody i stylu przy zakupie ubrań przez kobiety.

Dystrybutor odzieży żeglarskiej Gill Marine

Pasję kupowania akcesoriów żeglarskich oraz odzieży żeglarskiej można porównać u żeglarzy do uprawiania ich ulubionej dyscypliny sportowej. Wszystko co wiąże się z naszym hobby sprawia wiele radości. Skompletuj swoją żeglarską garderobę w wygodną i trwałą odzież żeglarską Gill Marine. Męska, damska oraz dziecięca odzież Gill  Marine dostępna jest u oficjalnego dystrybutora Mazuria Galiny. Ubrania Gill Marine kupisz także w dobrych sklepach żeglarskich współpracujących z hurtownią żeglarską Mazuria.
Gill Logo - odzież żeglarska

Gillmarine.pl Polska
Mazuria sp. z o.o.
Galiny 2
11-214 Galiny
tel.: 575 064 050