Policjanci poszukują

1
5731

W ostatnich dniach tyska Komenda Miejska Policji Udostępniła pozyskane wizerunki osób, które mogą mieć istotne informacje w sprawie prowadzonych dochodzeń.

Jednym z nich jest postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem do sklepu znajdującego się w Tychach przy ul. Stoczniowców 70. Do zdarzenia miało dojść 13 marca 2020 roku. Wówczas nieznany sprawca przy użyciu łomu dokonał wyłamania drzwi, a następnie dostał się do wnętrza sklepu, skąd zabrał gotówkę, bilety autobusowe oraz alkohol o łącznej wartości ponad 6 tys. zł.

Rysopis : mężczyzna w wieku około 30 lat, wzrostu około 176 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarną zimową czapkę, na twarzy miał chustę, która częściowo zakrywa jego usta i nos, czarną zimową kurtkę z kapturem, z której wystawał niebieski kaptur, prawdopodobnie bluzy, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, szare buty.

Kolejną sprawa jest usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania na ul. Uczniowskiej w Tychach. Do zdarzenia miało dojść 1 marca 2020 roku pomiędzy godziną 8:45, a 10:20.

Poszukiwane są osoby ze zdjęć w sprawie kradzieży rozbójniczej w dniu 7 stycznia 2020 roku. Do zdarzenia doszło w Tychach przy Al. Bielskiej.

Rysopis mężczyzn:

1. Mężczyzny w wieku około 30 lat, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie oraz kurtkę koloru ciemnego i bluzę z kapturem koloru żółtego, przez prawe ramię miał przewieszony plecak.

 

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szarego, spodnie długie koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego.

 

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają kogokolwiek ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
max
max

Ach ta nieracjonalna zasada że dopóki ktoś nie zostanie osądzony nie może być uznawany za winnego.
Koleś ewidentnie robi włam ale poszukiwany jest gdyż ma zapewne istotne informacje w sprawie 🙂 Ciekawe czy jak monitoring uchwyci mordercę dźgającego kogoś nożem też będzie poszukiwany jako osoba posiadająca informacje w sprawie 🙂