Play off: 4:2 dla GKS po nokaucie w trzeciej tercji

0
297

Od zwycięstwa rozpoczęli hokeiści GKS rywalizację w ćwierćfinale play off z KH Energa Toruń, wygrywając 4:2.

W drugiej tercji prowadzenie objęli goście, ale niesamowite emocje kibice przeżywali w ostatnich minutach meczu. Jeszcze na 11 min. przed końcem spotkania GKS przegrywał 0:2. Tymczasem w 49 i 56 min. dwie bramki zdobył Filip Komorski, dwie  minuty później celnym strzałem popisał się Olaf Bizacki, a w 59 min. do pustej bramki skierował krążek Christian Mroczkowski.

GKS Tychy – KH Energa Toruń 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
0:1 Fraszko – Kalinowski (38:53)
0:2 Fraszko – Dołęga – Kozlov (40:20)
1:2 Komorski –  Szczechura (48:59)
2:2 Komorski – Klimenko – Truchno (55:34)
3:2 Bizacki – Mroczkowski – Szczechura (57:34)
4:2 Mroczkowski – Szczechura – Kotlorz (58:34)

GKS Tychy: Murray, (Lewartowski); Novajovsky, Jeronow, Klimenko, Truchno, Komorski; Kotlorz, Bizacki, Witecki, Galant, Jafimenko; Pociecha, Ciura, Szczechura, Cichy, Mroczkowski; Bagiński, Kolarz, Gościński, Rzeszutko, Jeziorski.