Zapytaj dziś o Budżet Obywatelski

0
242

Warsztaty dotyczące Budżetu Obywatelskiego to doskonała okazja, aby porozmawiać z urzędnikami i dowiedzieć się, jak poprawnie zgłosić zadanie, by bez problemu przeszło weryfikację. Spotkanie odbędzie się w czwartek 13 lutego 2020 r. o godzinie 16:00, w Urzędzie Miasta Tychy (przy ul. Niepodległości 49) w sali nr 100 na pierwszym piętrze.

Do 2 marca można składać projekty do tyskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach tego etapu miasto podejmuje szereg działań promujących BO – w wielu instytucjach publicznych można zobaczyć plakaty, a po ulicach jeżdżą autobusy z reklamą budżetu. Ponadto, aby zachęcić mieszkańców do składania wniosków na stronie internetowej www.razemtychy.pl został zamieszczony poradnik, pomagający wypełnić formularz.

Autorki i autorzy projektów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu projektu, mogą przyjść na otwarte warsztaty, na których będą mogli skonsultować własność działki, dowiedzą się jakie są plany zagospodarowania terenu oraz jak oszacować koszty. Na spotkaniu będą obecni pracownicy wydziałów Urzędu Miasta Tychy i jednostek organizacyjnych, prowadzonych przez miasto, zaangażowani w sprawdzanie i realizację projektów z Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji na temat tyskiego Budżetu Obywatelskiego można uzyskać:

osobiście u pracowników Głównego Punku Konsultacyjnego w Centrum Balbina w Tychach przy ul. Barona 30, pok.209;
wchodząc na stronę razemtychy.pl
przesyłając maila na adres kontakt@razemtychy.pl;
dzwoniąc pod numer telefonu 32 776 34 55.

Źródło: UM Tychy

Dodaj swój komentarz!

avatar