Tyski sztab przebije 100 tys. zł

4
428

Najświeższa informacja, jaką otrzymaliśmy, podaje, że aktualna kwota zebranych datków podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynosi 97 tys. zł. Nie jest to ostateczna kwota, bowiem nie wszystkie puszki zostały podliczone. Ponadto w najbliższą sobotę (18 stycznia) odbędzie się coroczna impreza „Hokej z Gwiazdami”, z której dochód zostanie przeznaczony na WOŚP.

Jest to ogromny sukces, bowiem kwota względem ubiegłego roku wzrosła o 40 tys. złotych (wówczas uzbierano 60 tys. zł). To zasługa 190 wolontariuszy, którzy zbierali datki do puszek oraz całego tyskiego sztabu. Wielu z nich działało w zorganizowanych grupach osiągając kilkutysięczne wyniki. Najlepszym wynikiem była puszka grupy off-roadowej Piaskownica 4×4, której członkowie uzbierali ponad 5 tys. złotych.

Słowa Prawdy
Słowa Prawdy

Będzie na wykłady Zandberga i Biedronia na woodstocku, coś wpadnie do złotego melona, na koncie fundacji jest około 200 milionów z poprzednich lat, to pieniążki z tego finału jeszcze trochę zaprocentują i za rok Pan Jurek może się szarpnie i za 50% zebranych pieniędzy czyli jakieś 60 milionów kupi każdemu szpitalowi po jakiejś pierdółce z czerwonym serduszkiem i kabarecik będzie trwał dalej. W 2020 roku budżet rządowy przewiduje dla służby zdrowia 109 MILIARDÓW złotych, więc chyba każdy kto potrafi dodawać i odejmować szybko zrozumie, że Pan Jerzy nie ratuje życia Polaków, tylko robi biznes na empatii bogacącego się społeczeństwa narodu,… Czytaj więcej »

Słowa Prawdy
Słowa Prawdy

Jako przykład jak bezwzględny jest Pan Jurek w swoich działaniach niech będzie fakt, jaka afera się zrobiła, gdy państwowa spółka PKP nie chciała udostępnić Panu Jerzemu lokomotyw i wagonów, które miały zawieźć i odwieźć ludzi na festiwal muzyczny, który to ten Pan organizuje.

Set
Set

Po co to piszesz skoro Twoich pieniędzy w tych puszkach i tak nie ma. Oczywiście że zarabia, dlaczego miałby nie zarabiać. Caritas też zarabia, każda fundacja zarabia robiąc przy okazji coś dla kogoś i żadna fundacja nie dysponuje tym czym dysponuje rząd, więc porównywanie tego nie ma sensu. A to czy się z tego rozlicza czy nie rozlicza to jego sprawa i jego sumienie, nie chcesz, nie wrzucaj do puszki. Ciekawe czy jesteś taki do przodu w stosunku do redemptorysty z Torunia. Ten to dopiero lody kręci. Nauczcie się wreszcie że nie ma nic za darmo. To że rząd stworzył… Czytaj więcej »

Słowa Prawdy
Słowa Prawdy

Jak obywatel miasta dokładam z podatków to tego festynu w moim mieście. Podobnie będąc klientem mBanku czy sieci Play. Wiec choć nie chce to się dorzucam wiec mam prawo wiedziec. Artykuł nie jest o patologii rządu czy ojcu Rydzyku wiec po co o tym mówisz ?