Kończą się bilety na Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne (mamy dwa zaproszenia)

0
248

W najbliższą sobotę (23.11) do Underground Pubu przyjedzie zespół Fisz Emade jako Tworzywo Sztuczne. Koncert rozpocznie się o 20, bilety z pierwszej i drugiej puli są już wyprzedane, pozostały jedynie z trzeciej puli lecz dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Szczegóły.

Fisz Emade Tworzywo jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim  poziomie wprowadzili w polskim hip hopie miękkie brzmienia i teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

W wersji koncertowej występują jako FISZ EMADE TWORZYWO w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich  płyta „Mamut” wydana w 2014 roku to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa. 9 marca ukazała się kompilacja nagrań zespołu podsumowująca działalność Fisz Emade w latach 2000-2011. To czas kiedy płyty Tworzywa zdominowane były przez rap, narracyjne utwory, nie tak melodyjne i rozśpiewane jak późniejszy okres twórczości.

Pełne dystansu i poczucia humoru ale i refleksyjne teksty, to często długie monologi, narracyjne formy doskonale oddające klimat muzyczny lat 90, kiedy to hiphop był gatunkiem dla braci wręcz rewolucyjnym. „Chociaż trudno mi określić dzisiaj gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiała by tak a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej gdyby nie hiphop lat 90tych i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS” mówi Fisz.

Bilety dostępne w cenie:
50 zł – 1 Pula Wyprzedana
55 zł – 2 Pula Wyprzedana
60 zł – 3 Pula
– Underground Pub
– Empik, Saturn, Media Markt
– Going.

– biletyna.pl

– Ticketmaster Polska

Wydarzenie na Facebook’u.