Śmiertelny wypadek na ulicy Serdecznej

6
3000

4 października około godziny 9 dyżurni Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach i Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ulicy Serdecznej w rejonie skrzyżowania z ulicą Przejazdową.

Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Tychy, zespoły Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji. Okazało się, że samochodem marki volkswagen podróżowały dwie osoby: 39 letni mężczyzna wraz z około 6-letnim dzieckiem. Obydwoje natychmiast trafili pod opiekę ratowników medycznych. 6 latek został przetransportowany do szpitala w Katowicach Ligocie. W drugiej karetce rozpoczęła się walka o życie 39-letniego kierowcy. Niestety ratownicy wraz z lekarzem przegrali walkę o życie mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji Mikołów (sąsiedzka pomoc) oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z KMP Tychy wraz z prokuratorem. Decyzją prokuratora została zlecona sekcja zwłok mężczyzny, mająca na celu wyjaśnienie przyczyn jego śmierci, prowadzone są również działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności samego wypadku.

Źródło

6
Dodaj swój komentarz!

avatar
YouzeQ
YouzeQ

Nie bójmy się lekarza!
Lepiej dmuchać na zimne i raz na rok się przebadać niż za parę lat dowiedzieć się, że ma się już przeżuty nowotworowe albo też z nieznanych przyczyn zjechać z drogi.

dario
dario

A może trzeba po prostu wolniej jeżdzić.

Tyskacz
Tyskacz

Kretynie on stracił przytmność przed wypadkiem ,

max
max

Gdybanie. … Równie dobrze mogło to być skupienie uwagi na Smartfonie a nie drodze, Łup w krawężnik, i lecim.

magda
magda

informacja dla debili – Pan dostal padaczki

Jan
Jan

DEbila znajdź w rodzinie pewnie wszyscy!!! , a czy mając padaczkę można je ździć samochodem bo chyba NIE!