Teddy Eddie nareszcie w Tychach!

0
121

        Nowość na tyskim rynku edukacji językowej. Teddy Eddie to innowacyjna i ambitna metoda nauczania angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat, popularna w całej Polsce, bo realizowana już w ponad 200 szkołach, a która właśnie zawitała do Tychów.

Motywem przewodnim kursów jest postać Misia Teddy Eddie, który pewnego dnia wyskakuje ze swojej kolorowej skarpety, aby wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Głównym założeniem metody jest zanurzenie kursantów w języku obcym poprzez uczenie wyłącznie pełnymi zdaniami, a także doprowadzenie do jak najszybszej wypowiedzi w języku angielskim. Program Teddy Eddie został opracowany przez trzy mamy, anglistki oraz metodyczki właśnie dla swoich dzieci! Metoda ta jest dostosowana do umiejętności, zainteresowań oraz tempa rozwoju kursantów w wieku 2-7 lat. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych lektorów, wyłącznie w języku angielskim.          Dzieci w całej Polsce już od 10 lat uczą się języka angielskiego wraz z Misiem Teddy Eddie. Oprócz ciekawych zajęć kursanci otrzymują bogaty zestaw kursanta składający się m.in. z oryginalnego i pełnego treści podręcznika, płyty CD z mnóstwem nagrań, dostęp do wirtualnego Placu Zabaw bogatego w gry i zabawy online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami, a dla rodzica bardzo szczegółowy poradnik. Lektorzy i opiekunowie metody pozostają w stałym kontakcie z rodzicami. Metoda Teddy Eddie w 2014 roku otrzymała nominację do nagrody ELTons przyznawanej przez British Council najbardziej innowacyjnym kursom na świecie.

Bezpłatne lekcje pokazowe odbędą się w Tychach, ul. Kopernika 1B w następujące dni: 24.09 o 16:30 lub 17:00 dla dzieci 2-4 lata oraz 24.09 o 17:30 lub 26.09 o 16:45 dla dzieci 5-7 lat. Zapisy 32 217 78 01, a więcej informacji znajduje się na www.teddyeddie.pl

Więcej informacji na temat lekcji pokazowych: https://bestcentrum.pl/main,news,8645