Nagranie z kolizji – ku przestrodze

6
4078

Wczorajsze (07.09) zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulic Budowlanych – Begonii – Bocheńskiego. Kierowca Mercedesa (bez uprawnień), jak i osoba z jego rodziny, która przybyła na miejsce zdarzenia w ostrych i niecenzuralnych słowach obrażała poszkodowanego w zdarzeniu kierowcę Renault. Jak widać na załączonym filmie to właśnie kierowca Mercedesa jest sprawcą tego zdarzenia.

Akcja od 1.25.

7 września około godziny 13:30 na skrzyżowaniu ulic Budowlanych – Begonii – Bocheńskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brały udział mercedes oraz renault. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Prawoskręt z ulicy Begonii w Budowlanych został zablokowany. Kierowcy obu pojazdów twierdzili zgodnie, że wjechali na skrzyżowanie mając zielone światło. Renault jechało ulicą Budowlanych w kierunku al. Bielskiej, a kierowca Mercedesa poruszał się ul. Bocheńskiego w kierunku ul. Begonii. Na środku skrzyżowania doszło do zderzenia pojazdów. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żaden z kierowców nie przyznał się do winy, co spowodowało, że wyjaśnieniem tego zdarzenia zajmie się sąd. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że kierowca mercedesa nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami (za co również czeka go teraz sprawa w sądzie). Uszkodzone renault zostało odholowane przez pomoc drogową, natomiast mercedes trafił na policyjny parking (ze względu na to, że jego kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania). Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu trwały prawie dwie godziny.

źródło

Krzysztof
Krzysztof

3 lata przymusowych prac społecznych dla sprawcy, przepadek mienia oraz grzywna nie mniejsza niż 10 tyś złotych plus zadośćuczynienie dla pokrzywdzonego. Tylko wtedy może coś dotrzeć do umysłów takiego tępego motłochu. W przeciwnym razie w tym kraju będzie coraz gorzej, bo szerzy się debilizm, cwaniactwo i kombinatorstwo.
Poza tym policja powinna się też zainteresować tym ,,członkiem” rodziny sprawcy i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

max
max

Przy braku uprawnień to z zasady powinien już mordę w kubeł wsadzić, a nie obrażać.
Na szczęście szambo dzięki kamerze wypłynęło.

Krzysztof
Krzysztof

Może tak samo wydawało mu się, że ma uprawnienia jak wydawało mu się, że ma zielone światło…
W tym wszystkim tylko zawsze będzie szkoda ,,normalnych” ludzi, którzy cierpią przez takich bezmózgów.

Krzysztof
Krzysztof

Bez kamery (ewentualnie bez rzetelnych bez świadków) niestety sprawa byłaby bardzo skomplikowana i trudna do udowodnienia komuś winy.
Strach pomyśleć jacy kretyni są na drogach. Jeżdżę po Tychach codziennie, ale ten film pokazał mi naprawdę zgrozę.

Lukasz
Lukasz

Co za glupi pajac w mercedesie takiemu powinno sie obligacyjnie prawo jazdy zabierac

Lol
Lol

On ma juz zabrane za alk